Zajímavosti

Budeme mít v ČR novou síť multikin Premiere Cinemas?


Bývalé Cinema City Park Hostivař získá nový kabát.

 

Společnost Cinema City s.r.o. ke dni 31. 3. 2012 oznámila, že ukončila provoz multikina Park Hostivař v Praze. Není to tak dlouho, co jsme na zdech OC Park Hostivař mohli vidět logo Palace Cinemas a už nás čeká nás další změna.

První moderní multikino v Praze, které donedávna patřilo do rodiny Cinema City s kapacitou 1730 míst v osmi sálech, nyní prochází důkladnými úpravami a mělo by se nám představit pod názvem Premiere Cinemas. Tato značka již ve světě běžně funguje, ale nechme se překvapit, zda toto nové kino bude její součástí nebo se jedná o zcela novou síť českých multikin. Cinema City i Premiere Cinemas prozatím mlčí.

Dle transparentu, který visí nad zavřeným stánkem prodeje lístků, se můžeme již v květnu tohoto roku těšit na znovuotevření. Při naší návštěvě vypadaly prostory kina opuštěně a působily pochmurným dojmem. Zda si již příští měsíc budeme moci zajít na film do Parku Hostivař, si proto nejsme jisti.

Aktualizováno: Dle posledních informací na stránkách Premiere Cinemas, bychom se otevření měli dočkat v červnu.


2 komentáře on Budeme mít v ČR novou síť multikin Premiere Cinemas?

  1. jan vrk

    Jsem moc rada, ze multikino v Hostivari nekonci. Chodim sem uz hodne roku a moc se mi tu vzdycky libilo. Nemusim jezdit do centra, kdyz bydlim nedaleko a maji tady nejlepsi popcorn v Praze.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *