Zajímavosti

Vítězové a poražení 64. ročníku udílení televizních cen Emmy


Jak dopadli letošní televizní Oskaři?

 

 

V noci na dnešek jste mohli na internetu nebo zahraničních tv sledovat přímý přenos předávání televizních cen Emmy. Jste napjati, zda vyhrál váš oblíbený herec, herečka nebo seriál? Jak to po 64. dopadlo si můžete přečíst v následujícím souhrnu. Pokud nejste s vítězi spokojeni, můžete hlasovat v naší anketě a zvolit ten nej komediální či dramatický seriál a minisérii nebo televizní film.

 

Nejlepší komediální seriál

Vítěz:

  • Modern Family

O cenu se dále ucházely tyto seriály:

  • 30 Rock
  • The Big Bang Theory
  • Curb Your Enthusiasm
  • Girls
  • Veep

 

Nejlepší dramatický seriál

Vítěz:

  • Homeland

O cenu se dále ucházely tyto seriály:

  • Boardwalk Empire
  • Breaking Bad
  • Downton Abbey
  • Game of Thrones
  • Mad Men

 

Nejlepší minisérie nebo televizní film

Vítěz:

  • Game Change

Další nominovaní:

  • American Horror Story
  • Hatfields & McCoys
  • Hemingway & Gellhorn
  • Luther
  • Sherlock

 

Nejlepší herec v komediálním seriálu

Vítěz:

  • Jon Cryer (Two and a Half Men)

O cenu se dále ucházeli:

  • Alec Baldwin (30 Rock)
  • Don Cheadle (House of Lies)
  • Louis C.K. (Louie)
  • Larry David Curb Your Enthusiasm)
  • Jim Parsons (The Big Bang Theory)

 

Nejlepší herečka v komediálním seriálu

Vítězka:

Julia Louis-Dreyfus (Veep)

O cenu se dále ucházely:

  • Zooey Deschanel (New Girl)
  • Lena Dunham (Girls)
  • Edie Falco (Nurse Jackie)
  • Tina Fey (30 Rock)
  • Melissa McCarthy (Mike & Molly)
  • Amy Poehler (Parks and Recreation)

 

Nejlepší herec v dramatickém seriálu

Vítěz:

  • Damian Lewis (Homeland)

O cenu se dále ucházeli:

  • Hugh Bonneville (Downton Abbey)
  • Steve Buscemi (Boardwalk Empire)
  • Bryan Cranston (Breaking Bad)
  • Michael C. Hall (Dexter)
  • Jon Hamm (Mad Men)

 

Nejlepší herečka v dramatickém seriálu

Vítězka:

  • Claire Danes (Homeland)

O cenu se dále ucházely:

  • Kathy Bates (Harry’s Law)
  • Glenn Close (Damages)
  • Michelle Dockery (Downton Abbey)
  • Julianna Margulies (The Good Wife)
  • Elisabeth Moss (Mad Men)

 

Nejlepší herec v minisérii nebo televizním filmu

Vítěz:

Další nominovaní:

 

Nejlepší herečka v minisérii nebo televizním filmu

Vítězka:

O cenu se dále ucházely:

  • Connie Britton (American Horror Story)
  • Ashley Judd (Missing)
  • Nicole Kidman (Hemingway & Gellhorn)
  • Emma Thompson (The Song of Lunch)

 

Nejlepší vedlejší herec v komediálním seriálu

Vítěz:

  • Eric Stonestreet (Modern Family)

O cenu se dále ucházeli:

  • Ty Burrell (Modern Family)
  • Jesse Tyler Ferguson (Modern Family)
  • Max Greenfield (New Girl)
  • Bill Hader (Saturday Night Live)
  • Ed O’Neill (Modern Family)

 

Nejlepší vedlejší herečka v komediálním seriálu

Vítězka:

  • Julie Bowen (Modern Family)

O cenu se dále ucházely:

  • Mayim Bialik (The Big Bang Theory)
  • Kathryn Joosten (Desperate Housewives)
  • Sofía Vergara (Modern Family)
  • Merritt Wever (Nurse Jackie)
  • Kristen Wiig (Saturday Night Live)

 

Nejlepší vedlejší herec v dramatickém seriálu

Vítěz:

O cenu se dále ucházeli:

  • Jim Carter (Downton Abbey)
  • Brendan Coyle (Downton Abbey)
  • Peter Dinklage (Game of Thrones)
  • Giancarlo Esposito (Breaking Bad)
  • Jared Harris (Mad Men)

 

Nejlepší vedlejší herečka v dramatickém seriálu

Vítězka:

  • Maggie Smith (Downton Abbey)

O cenu se dále ucházely:

  • Christine Baranski (The Good Wife)
  • Joanne Froggatt (Downton Abbey)
  • Anna Gunn (Breaking Bad)
  • Christina Hendricks (Mad Men)
  • Archie Panjabi (The Good Wife)

 

Nejlepší vedlejší herec v minisérii nebo televizním filmu

Vítěz:

  • Tom Berenger (Hatfields & McCoys)

O cenu se dále ucházeli:

Nejlepší vedlejší herečka v minisérii nebo televizním filmu

Vítězka:

  • Jessica Lange (American Horror Story)

O cenu se dále ucházely:

  • Frances Conroy (American Horror Story)
  • Judy Davis (Page Eight)
  • Sarah Paulson (Game Change)
  • Mare Winningham (Hatfields & McCoys)

 

Nejlěpší reality show/soutěž

Vítěz:

  • The Amazing Race

Další nominovaní:

  • Dancing with the Stars
  • Project Runway
  • So You Think You Can Dance
  • Top Chef
  • The Voice

 

Vítězové některých dalších kategorií:

Nejlepší moderátor/průvodce reality show/soutěže

  • Tom Bergeron (Dancing with the Stars)

 

Nejlepší režie komediálního seriálu

  • Modern Family: Steven Levitan („Baby on Board“)

 

Nejlepší režie dramatického seriálu

  • Boardwalk Empire: Timothy Van Patten („To the Lost“)

 

Nejlepší režie minisérie nebo televizního filmu

  • Game Change: Jay Roach

 

Nejlepší scénář komediálního seriálu

  • Louie: Louis C.K. („Pregnant“)

 

Nejlepší scénář dramatického seriálu

  • Homeland: Alex Gansa, Howard Gordon, Gideon Raff („Pilot“)

 

Nejlepší scénář minisérie nebo televizního filmu

  • Game Change: Danny Strong


Napsat komentář