Soutěže

Soutěž o audioknihu Čtyřlístek v pohádce


Vydejte se s Fifinkou, Bobíkem, Myšpulínem a Pinďou do pohádky.

 

Znáte pohádkový příběh o tom, jak pětice kamarádů tahala ze země velikou řepu nebo Honzu, který si lebedil na vyhřáté peci? Vloží-li se do chodu událostí čtveřice z Třeskoprsk, nebudete se stačit divit. Nejnovější soutěž na Červeném koberci ve spolupráci s Audioteka.cz vás zanese do říše plné princezen, princů a nadpřirozených bytostí. Neuvěřitelným dobrodružstvím s názvem Čtyřlístek v pohádce vás provede Václav Vydra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, David Novotný a Magdalena Reifová. Odpovězte na soutěžní otázku a třeba právě vy budete výskat radostí.

 Čtyřlístek v pohádce:

 • formát: audiokniha (MP3)
 • autor: Ljuba Štíplová
 • interpret: Václav Vydra, Milan Šteindler, Tomáš Hanák, David Novotný, Magdalena Reifová
 • délka: 1 hod. 27 min.
 • žánr: pohádky

 

Soutěžní otázka zní:

„Kolik diváků vidělo v českých kinech film Čtyřlístek ve službách krále během jeho premiérového víkendu (9. víkend letošního roku)?“

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 9. 4. do 28. 4. 2013. Nevíte-li si rady, nápovědu naleznete v naší pravidelné rubrice.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 


Audiotéka.cz od října 2011 nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice a ve své nabídce má přes 1400 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách Audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat z mobilního telefonu, tabletu či počítače.

Zakoupené audioknihy je možné opakovaně stahovat a uživatel tak nemusí myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet díky nabídce kapitoly zdarma u většiny audioknih.

 Audiotéka.cz nabízí:

 • 1400 audioknih ke stažení v celkové délce více než 3700 hodin mluveného slova.
 • Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • Online platební metody a SMS platby.
 • Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • Moje Polička – koupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech,
 • Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 10 výhod audioknih:

  1. Audioknihy šetří náš čas (jelikož se při nich můžeme oddávat nejrůznějším činnostem)
  2. Audioknihy šetří naše oči (a tudíž chrání naše zdraví)
  3. Audioknihy vylepšují naše vnímání, soustředění a pozornost
  4. Audioknihy můžeme sdílet (můžeme je poslouchat s někým jiným zároveň)
  5. Audioknihy se nám vejdou do kapsy (v mobilním telefonu v aplikaci Audiotéka)
  6. Audioknihy nás vracejí do dětských let (kdy nám předčítali rodiče nebo kdy jsme si pouštěli gramofonové desky)
  7. Audioknihy mohou poslouchat všichni (i nevidomí a negramotní)
  8. Audioknihy můžeme poslouchat všude (v metru, v posteli, v autě, na zahradě, ve vlaku, v kuchyni či v posilovně…)
  9. Audioknihy nám mohou přinést nový umělecký zážitek
10. Audioknihy jsou jediné knihy, které se čtou samy


 Pravidla soutěže o audioknihu Čtyřlístek v pohádce:

1. Soutěž probíhá v období od 9. 4. 2012 do 28. 4. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten oobdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozici ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 9. 4. 2013Napsat komentář