O multikinech

Praha – Cinema City (Palace Cinemas) – Nový Smíchov


 

Zajděte si na nový film do Cinema City do nového Nového Smíchova.

 

 

Tři patra obchodů a tři patra podzemních garáží, tento kolos vyrostl v Praze zhruba před 10ti lety a nahradil tamní tovární prostory. Nový Smíchov Vám nabídne širokou paletu obchodů s oblečením, bižuterií a doplňky, obuví, delikatesami. Vaše mlsné jazýčky si přijdou na své v řadě kaváren a restaurací. Když projdete množstvím těchto lákadel a vyjedete do nevyššího patra, objevíte filmový ráj. Multikino Cinema City (bývalé PalaceCinemas) Vám nabídne 12 kinosálů, z nichž jeden se může pochlubit plátnem o ploše 186,7 m2.

Multikino Cinema City je Vám k dispozici po – čt od 9:30 do 1:00, pá – so od 9:30 do 2:00 a ne od 9:30 do 1:00.

Lístky na jednotlivá představení si můžete zakoupit, jak již to bývá zvykem, na pokladně umístěné před samotným jádrem multikina. Až poté se ocitnete v prostoru plném filmové atmosféry. Vaši návštěvu můžete zahájit nakoupením občerstvení, které se prodává u dlouhého pultu s hezky prezentovanou nabídkou. Fotografie pochutin a nápojů jsou sice lákavé, ale nenajdete u nich cenu. Ta je uvedena na malém stojánku na pultu. Obsluha na pokladně i u baru je milá a ochotná.

 

 

Když postoupíte hloub do prostor multikina, ocitnete se v „čekárně“, kde vyčkáte, než Vám budou zkontrolovány Vaše vstupenky a budete vpuštěni do jednotlivých sálů. Čekání si můžete zkrátit posezením na několika židlích a sedačkách, nechybí ani menší množství stolečků. Zajímavostí tohoto prostoru je kruhový otvor v podlaze obehnaný zábradlím. Dlouhou chvíli si tak můžete zpříjemnit pozorováním živého ruchu v nákupní galerii o podlaží níže. Přímo před sály je prostor poněkud stísněnější, ale moc času zde nestrávíte, takže Váš celkový zážitek z návštěvy kina by neměl být negativně ovlivněn.

 

 

Toalety jsou velmi prostorné, čisté a provedeny v zeleno-modré kombinaci. Nachází se sice až za kontrolou lístků, ale pokud obsluhu slušně požádáte, ukážete lístek, neměli byste mít s použitím toalety problém. Musíte se ovšem vrátit opět do „čekárny“. V blízkosti se nachází i wc patřící nákupnímu centru Nový Smíchov. Toto sociální zařízení je po nedávné rekonstrukci a je bezvadné.

3D promítání:

Toto multikino podporuje 3D projekci. Speciální brýle si buď můžete zakoupit na pokladně multikina nebo donést své vlastní.

  • sál je strmý; poměrně dobře vidíte na plátno
  • sedačky nemají polstrované opěrky rukou
  • držák na pití je umístěn ve spodní části sedačky, nepraktické při manipulaci s nápojem během sledování filmu
  • vstup se nachází v dolní části sálu, z tohoto důvodu místa vyhrazena pro tělesně postižené nejsou moc dobrá
  • všechny sály jsou klimatizované

 

 

Ceník:

  Běžné filmy Digital 3D (bez brýlí) Digital 3D (včetně brýlí)
Dospělí 179 Kč 209 Kč 224 Kč
Studenti, senioři 139 Kč 169 Kč 184 Kč
Děti (do 12 let) 129 Kč 159 Kč 174 Kč
Rodinné vstupné 499 Kč 660 Kč 720 Kč
Levné filmové pondělí 139 Kč 169 Kč 184 Kč

 

Program: zde

Jídelní a nápojový lístek: 

Dostupnost:

Autem

  • Plzeňská 8, Obchodní centrum Nový Smíchov, Praha 5
  • součástí centra je velké parkoviště, 3 hodiny parkování zdarma pro návštěvníky centra (o víkendu 5) a 2 hodiny navíc pro návštěvníky kina

Městskou hromadnou dopravou

  • metrem B: stanice Anděl
  • tramvají č.: 4, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16 a 20
  • autobusem č.: 104, 120, 123, 130, 132, 137, 167, 191, 197 a 217

 

Mapka: Mapy.cz

 

[review pros=“prudký sklon hlediště, dobrá dostupnost MHD i automobilem, parkování pro zákazníky multikina 5 nebo 7 hodin ZDARMA v krytém parkovišti, akceptování kreditních karet, nákupní centrum“ cons=“vysoká cena občerstvení i lístků, ceny občerstvení uvedeny jen na malých stojáncích na pultu, špatná vyhrazená místa pro tělesně handicapované, nepolstrované opěrky rukou, nízko umístěný držák na nápoj“ score=85]

 

Hodnocení čtenářů:

[ratings]

 

 Napsat komentář