Recenze filmů

Love and Dance / Kochaj i tancz – recenze


 Kochaj i tancz aneb taneční film pod taktovkou polských tvůrců.

 

 

Že přeložíme název filmu z originálu do češtiny je i pochopitelné, ale přeložit polské Kochaj i tancz do angličtiny asi nepochopím. Láska a tanec zřejmě nezní dost atraktivně.

Love and Dance je snímek mnoha tváří. Většina z nich je sice velice okoukaná, ale i tak pohledná. Zaslouží si přívlastek taneční, romantický, ale i komediální film. Čeká Vás klasická romantická story od A do Z. Izabella Miko a Mateusz Damiecki jsou mladí, pohlední, charizmatičtí a jejich lásku lze snadno uvěřit. Taneční čísla jsou též velice povedená. Jen ten závěr je totální propadák. Člověk čeká strhující závěrečné číslo a ono ……. ! Podívejte se sami, ale v duchu si zajisté budete říkat: „Který magor měl na svědomí střih?!“ Konkurz je sice vyveden v téměř stejném duchu, ale tam to tolik nevadí. Mělo to být vtipné a v krátkém čase se muselo ukázat mnoho uchazečů. Ale ten závěr je neodpustitelný.

Velké plus filmu je jeho komediální stránka. „Sucharský“ snoubenec hlavní hrdinky je kouzelný. Ať se Poláci na mě nezlobí, ale polština značně mnoha scénám, co se týče komičnosti, přispěla. Love and Dance je klasický romanticko-taneční film. Mile překvapí je jeho komediální linie, ale závěr se opravdu moc nepovedl.

 
 


 
 

Shrnutí

Love and Dance je klasický romanticko-taneční film. Mile překvapí je jeho komediální linie, ale závěr se opravdu moc nepovedl.

Hodnocení 45%
Hodnocení čtenářů
96 % dle 2 čtenářů
96

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *