Vlkodlak

Publikoval(a) Ell v 17:18
Úno 272010
wolfman O úplňku se mohou dít hrůzostrašné věci.




Filmů s vlkodlačí tématikou je mnoho. Momentálně na plátna kin útočí další s jednoduchým a výstižným názvem Vlkodlak.

V poslední době se vše modernizuje a snaží se tvářit co nejvíce realisticky, zasazené do současnosti. Vlkodlak se o nic takového nesnaží a velice mu to sluší. Klasika béčkových hororů, do které se tento film zahalil,  je svým spůsobem velice osvěžující. Atmosféra je velice dobrá. Podzimní sychravé počasí, úžasné lesy a blata jsou velkou pýchou tohoto filmu. Lepší prostředí už tvůrci snad ani najít nemohli. Scény v Londýně nezůstávají o nic pozadu, spíše naopak.

Benicio Del Toro byl zlatá rána, co se výběru hlavního představitele týče.  Jeho tajemné charisma a vzhled jsou pro tuto roli jako stvořené. No, posuďte sami, dokážete si představit někoho lepšího?

Bohužel, Vlkodlak se zařadí do velké skupiny filmů, kde se velice nepovedl střih. V ději se objevují schodky velikosti rozpočtu České republiky. Největší je asi ten, který Vás přenese z Blackmooru do Londýna.

Lehký zmatek kvůli střihu a nevyváženost neubírají Vlkodlakovi jeho kouzlo. Určitě byste na něho měli zajít do kina. Čím víc nás bude, tím je větší šance, že se naplní poselství posledních scén a dočkáme se druhého dílu.



Hrát si s vlkodlakem na schovávanou není fér.

wolfman3


Někdo si zapomněl vzít bryndák.

wolfman4


Když musíš, tak musíš.

wolfman2


V našich lázních nabízíme i ledové, osvěžující koupele.

wolfman5


Hodnocení:

70%

Ell

Komentuj

(vyžadováno)

(vyžadováno)

*


You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>