10 pravidel jak sbalit holku (2014)

10 pravidel jak sbalit holku
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jan Dolanský, Jakub Prachař, Petr Halíček, Anna Šišková, Ladislav Županič, Petr Buchta, Šárka Vaculíková, Miroslav Donutil, Matouš Ruml, Veronika Kubařová, Tereza Nvotová, Kristína Svarinská, Alena Mudrová, Daniel Rchichev, Rostislav Pastorek, Gérard Robert Gratadour, Radim Uzel, Eliška Dohnalová, Anna Jiřina Daňhelová, Taťána Krchovová


 • Premiéra v ČR: 20. 3. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snů a Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky.

  V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestsellerů na téma: jak získat ženu. Společně pak začnou Markovi připravovat velkou strategickou hru, díky níž by se mu mělo podařit najít cestu k milované dívce. Tím mu však zadělali na nejeden veliký průšvih. Marek pod vedením otce a přátel absolvuje velmi svérázný kurz dívčí psychologie. Platí ovšem v životě těch 10 zaručených pravidel přesně podle knížek?

  Filmová komedie 10 pravidel jak sbalit holku je novým snímkem tvůrce diváckých hitů Karla Janáka, autora úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Teaser trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Humor komedie nezapře svůj „cizozemský“ původ a nijak to nevadí. Pro našince tak nastavuje dobrý kurz. Přinejmenším pasáže, kdy se Marek teprve pokouší Stephanii vůbec upozornit na svoji existenci, jsou konzistentně bohaté na gagy, hlavně situačního rázu. Údernost lehce poleví v prostředním dějství, kdy dojde na souboj samců mezi zdánlivě neduživým amatérem a donjuanem Filipem (Jakub Prachař).


  (photo&video: )

  Články
  reklama