Alfa (2018)

Alpha
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Morgan Freeman, Kodi Smit-McPhee, Natassia Malthe, Jens Hultén, Mercedes de la Zerda, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Leonor Varela, Spencer Bogaert, Priya Rajaratnam, Patrick Flanagan, Marcin Kowalczyk, Michael Kruse-Dahl, Kyle Glenn Sutherland, Louis Lay


 • Premiéra v ČR: 30. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Velkolepé dobrodružství, odehrávající se během poslední doby ledové v Evropě před 20 tisíci lety. Mladý lovec, který se vypravil na svůj první lov se skupinou nejlepších lovců kmene, utrpí zranění a je ostatními zanechán napospas osudu. Když se probere, zjišťuje, že je zraněn a sám – je nucen naučit se přežít v drsné a nemilosrdné divočině. S jistými komplikacemi se mu podaří ochočit si osamělého vlka, kterého opustila jeho smečka, a postupně se učí spoléhat se jeden na druhého. Stanou se z nich přátelé, kteří budou nuceni přečkat bezpočet nebezpečných a náročných situací, pokud mají nalézt cestu zpátky domů dříve, než nadejde vražedná zima.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Mladík Keda (Kodi Smit-McPhee) vyráží na svůj první lov. Chce dokázat svému otci (Jóhannes Haukur Jóhannesson), který ho naučil vše, co zná, že je hoden jednou nastoupit po něm na místo náčelníka kmene. Jenže při lovu se něco zvrtne a Keda padá do propasti. Všichni ho považují za mrtvého a vrací se domů. Náš hlavní hrdina ale přežil.


  (photo&video: )

  Články
  reklama