Ant-Man a Wasp (2018)

Ant-Man and the Wasp
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michael Peña, Bobby Cannavale, Judy Greer, Michael Douglas, Laurence Fishburne, Paul Rudd, Walton Goggins, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Evangeline Lilly, David Dastmalchian, T.I., Madeleine McGraw, Tim Heidecker, Hannah John-Kamen, Abby Ryder Fortson, Dax Griffin, Rob Archer, Divian Ladwa, Goran Kostic, Sean Kleier, Benjamin Byron Davis, Michael Cerveris, Riann Steele, Hayley Lovitt, Langston Fishburne, RaeLynn Bratten, Charles Justo


 • Premiéra v ČR: 5. 7. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Filmový svět studia Marvel se rozrůstá o snímek Ant-Man a Wasp, který je novou kapitolou o superhrdinech, kteří se umějí zmenšovat. Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:


  Dabovaný trailer 1:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Po událostech z Občanské války, kde Scott Lang bojoval po boku Kapitána Ameriky proti Iron Manovi, musí čelit následkům svých rozhodnutí. A to nejen jako superhrdina, ale také coby otec. Jen co se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se mu na cestě nová překážka. Do života mu opět vstoupí Hope van Dyne a její otec Dr. Hank Pym, kteří pro něj mají naléhavou misi: zachránit Janet van Dyne z říše kvant, a právě Scott je pro to klíčem. A tak musí znovu obléci zmenšovací oblek a naučit se bojovat po boku Hope coby Wasp. Jenže nic nejde tak hladce, jak by mělo.


  (photo&video: )

  Články
  reklama