Avengers: Infinity War (2018)

Avengers: Infinity War
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Bradley Cooper, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Josh Brolin, Robert Downey Jr., Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Paul Bettany, Jon Favreau, Sebastian Stan, Chris Pratt, Zoe Saldana, Mark Ruffalo, Anthony Mackie, Benicio Del Toro, Vin Diesel, Chris Evans, Terry Notary, Dave Bautista, Cobie Smulders, Gwyneth Paltrow, Paul Rudd, Don Cheadle, Tom Holland, Elizabeth Olsen, Tessa Thompson, Peter Dinklage, Chadwick Boseman, Karen Gillan, Letitia Wright, Benedict Wong, Pom Klementieff, Sean Gunn, Danai Gurira


 • Premiéra v ČR: 26. 4. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Slavnostní premiéra:


  Trailer 1:


  Super Bowl TV Spot:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Šest Kamenů nekonečna (orig. Infinity Stones): prostoru, reality, síly, mysli, času a duše. Jejich síla je nezměřitelná, dohromady dokážou zničit celý vesmír. A přesně to má v úmyslu Thanos, chce získat všech šest kamenů. Ale nebude to mít jednoduché, proti němu stojí celá řada superhrdinů a ti se jen tak nedají. Závod o záchranu celého světa začíná: teď. Budou však jejich síly na tohle stačit?


  (photo&video: )

  Články
  reklama