Kazišuci (2018)

Blockers
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Leslie Mann, Hannibal Buress, Rhoda Griffis, John Cena, Ike Barinholtz, Jill Jane Clements, Kathryn Newton, June Diane Raphael, Gary Cole, Miles Robbins, Graham Phillips, Sarayu Blue, Gideon Adlon, Geraldine Viswanathan, Gina Gershon, Ramona Young, Colton Dunn, Jimmy Bellinger, Jake Picking, Emalie Noel, Sierra Nicole Krug, Fatimah Hassan, Hannah Russell, Anniston Almond, Lexston Bearss, T.C. Carter, Madelyn Glover, BreeAnna Marie, Noor Anna Maher, Audrey Casson, Connor Murdock, Kathryn Lim, Andrew Lopez


 • Premiéra v ČR: 26. 4. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Komedie o holkách, které chtějí přijít o panenství, a o rodičích, kteří jim v tom chtějí zabránit doslova za každou cenu.

  Když si budete chtít prvně zasexovat a ještě nejste úplně dospělí, asi byste to neměli troubit do světa, ani na ty internety. Nikdy totiž nevíte, kdo se o tom dozví a jak s touhle informací naloží. Ve všech směrech odvážná komedie Kazišuci může v tomhle směru působit jako ideální odstrašující případ. V té záměr svých dětí odhalí jejich rodiče, kteří se v důsledku toho vydají na válečnou stezku, jejímž cílem je jediné – zachování panenství svých dcer za každou cenu.

  Že reagují přehnaně, se ani nemůžete divit. Mitchell (John Cena) ještě nepochopil, že je jeho dcera skoro dospělá. Lisa (Leslie Mann) nemá partnera, a tak se na svou holčičku až nezdravě fixuje. A Hunter (Ike Barinholtz) se o svou Sam nikdy moc nestaral a teď by to chtěl dohnat. O „sexuální dohodě“, která jejich děti během téhož večera zbaví stigmatu panenství, se dozví z jejich náhodně zachycené komunikace na internetu. A protože dcery právě odjely na maturitní ples a oni se jim nemůžou dovolat a sex jim zakázat, vydají se za nimi do víru nočního maloměsta, aby je našli a řekli jim, že mají ještě dost času. Kdyby na začátku téhle pouti tušili, co je čeká, možná by nakonec skousli nejen ten sex, ale třeba i nějaké to neplánované těhotenství. Cesta do pekel totiž může totiž být dlážděná nejen dobrými úmysly, ale i nepravděpodobnými náhodami, komickými nehodami a pocitem, že je stejně všechno marné.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Julia, Kayla a Sam jsou kamarádky už od dětství. Teď už však dospěly a čeká je nejdůležitější večer jejich života, tedy maturitní ples. Předtím se však dívky domluví, že právě ten večer přijdou všechny tři o panenství. O jejich „sexpactu“ se však shodou okolností dozví i jejich rodiče prostřednictvím náhodně zachycené internetové komunikace. A rodiče Mitchell, Lisa a Hunter si to jen tak nenechají líbit a vydávají se do víru noční maloměsta s jediným cílem, zatrhnout svým dcerám jejich plány. To však ještě netuší, co všechno jim osud v průběhu večera naservíruje.


  (photo&video: )

  Články
  reklama