Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Captain America: The Winter Soldier
, , , ,

Film

captain_america_navrat_prvniho_avengera_plakat

Režie: ,
 • Hrají: Samuel L. Jackson, Stan Lee, Scarlett Johansson, Toby Jones, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Chris Evans, Dominic Cooper, Cobie Smulders, Frank Grillo, Hayley Atwell, Callan Mulvey, Chin Han, Robert Redford, Garry Shandling, Maximiliano Hernández, Emily VanCamp, Jenny Agutter, Alan Dale, Georges St-Pierre, Adetokumboh M'Cormack, Lucas Lind, Salvator Xuereb, Bernard White, Lauren Gabbard, Chad Todhunter, Jon Sklaroff, Sage Porter, Brett R. Miller, Paul J. Porter, Thomas R. Baker, Ben Atkins, Roshawn Franklin, Rydell Danzie, Davis Aguila, Travis Allen Bush, Jason Speer


 • Premiéra v ČR: 3. 4. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Po katastrofických událostech, které Avengers prožili v New Yorku, žije Steve Rogers neboli Captain America ve filmu Captain America: Návrat prvního Avengera poklidně v ústraní ve Washingtonu, D.C. a snaží se přizpůsobit modernímu světu. Když ale dojde k útoku na jeho kolegu z organizace S.H.I.E.L.D., zaplétá se do pavučiny intrik, které ohrožují celý svět.

  Společně s Black Widow se Captain America pokouší odhalit stále se prohlubující spiknutí a současně se na každém kroku střetává s profesionálními zabijáky, kteří byli posláni, aby ho umlčeli. Když dojde k odhalení skutečné šíře zákeřného plánu, povolávají Captain America s Black Widow na pomoc svého spojence Falcona. Přesto se brzy ocitají tváří v tvář nečekanému a zdatnému nepříteli – Winter Soldierovi.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:
  captain_america_navrat_prvniho_avengera_plakat

  Než se nadějeme, ozvou se padouši, především zdánlivě neporazitelný zabiják Winter Soldier (Sebastian Stan), jehož kybernetickou paži zdobí rudá hvězda. Musím uznat, že akční rovina, počínaje útokem na ředitele agentury S.H.I.E.L.D. Nicka Furyho (Samuel L. Jackson) graduje do vůbec nejlepšího „adrenalinového koncertu“ obou avengerovských fází. Naneštěstí, přes takové množství konfliktů nevidíme vlastní příběh. Kapitán a agentka Romanovová (Scarlett Johansson) se ocitají v zajetí otřepaného klišé. Celá série vždy ráda používala motiv skrytého zrádce, ale v tomto případě nevím, jestli byl někdo opravdu tak naivní, aby si myslel, že ho okamžitě neprokoukneme.


  (photo&video: )

  Články
  reklama