Deadpool 2 (2018)

Deadpool 2
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: T.J. Miller, Josh Brolin, Ryan Reynolds, Terry Crews, Bill Skarsgård, Karan Soni, Morena Baccarin, Stefan Kapicic, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Zazie Beetz, Rob Delaney, Lewis Tan, Julian Dennison, Luke Roessler, Scott Vickaryous, Tanis Dolman, Islie Hirvonen, Nikolai Witschl, Andréa Vawda, Hunter Dillon, Lisa Bunting, Thayr Harris, Lars Grant, Paul Wu


 • Premiéra v ČR: 17. 5. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Když Wade Wilson neboli Deadpool v roce 2016 do kin vtrhnul jako nejužvaněnější a nejvtipnější superhrdina všech dob, brutálně zamával nejen se svými protivníky, ale i s žebříčky nejnavštěvovanějších komiksových filmů. A nyní se vrací, aby s pomocí svých schopností opět zachraňoval celý svět. Třeba před děsivě nebezpečným lepkem v potravinách.

  Připravte se na druhý příchod Wade Wilsona alias Deadpoola (Ryan Reynolds). Možná s ním prožijeme okamžiky, kdy jako kuchař přežívá skoro smrtící hovězí útok a hned poté prahne po splnění svého velkého snu: stát se nejvyhledávanějším barmanem v Mayberry. A zároveň se chce vyrovnat s tím, že zcela ztratil chuť a snaží se tedy znovuobjevit správné životní koření. Pátrá i po nějakém nestabilním kondenzátoru, bojuje s nindži i japonskou jakuzou a vzdoruje smečce sexuálně agresivních čoklů. Deadpool také vyráží do světa, aby objevil pro něj významné životní body: rodinu, přátelství, novou chuť prožívat dobrodružství a také, aby si zasloužil vytoužený hrneček s nápisem „Nejlepší milovník na světě“. Nebo taky ne.

  Deadpool je zkrátka chlapík mnoha tváří, byť by ta jeho pravá, ukrytá pod maskou, je pěkně hnusná. Ale za to nemůže. Což ovšem neplatí o jeho hodně černém smyslu pro humor a netradičním přístupu k superhrdinským pravidlům fair play.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Oblíbený sprosťák v červenočerném spandexu je zpátky! A přináší nám pořádný nášup. Deadpool je v tom zase až po uši. Tentokráte na Zemi doputoval ze vzdálené budoucnosti drsňák s robotickou rukou Cable, jehož metou je mladý mutantský kluk Russell. Jenže Deadpool si to nenechá jen tak líbit, Russell je totiž kámoš. A tak začíná bitva plná nečekaných zvratů.


  (photo&video: )

  Články
  reklama