Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

Dvě nevěsty a jedna svatba
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jan Vondráček, Jaroslav Plesl, Eva Holubová, Anna Polívková, Oldřich Navrátil, Jan Dolanský, Bohumil Klepl, Andrea Hoffmannová, Václav Helšus, Lada Jelínková, Štěpán Benoni, Jakub Gottwald, Pavel Šimčík, Roman Blumaier, Ester Geislerová, Marcela Nohýnková, Sára Friedlanderová, Eliška Jansová, Tomáš Svoboda, Hana Šedová, Angelika Sbouli, Braňo Holiček, Dušan Urban, Michal Maléř, Vladimír Hasal, Tomáš Dianiška, Karolina Holubová


 • Premiéra v ČR: 26. 4. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Marie je typická městská singl. Pracuje sice jako úspěšná televizní moderátorka, ale ve vztazích má dar přitahovat samé blbce. Naopak její sestra Karolína už toho pravého našla a plánuje svatbu.

  A tak Marie přijíždí za rodinou na návštěvu do rodné vesničky. Doma potkává svou dávnou lásku Jiřího. Během pár okamžiků je jasné, že jejich stará láska časem nevyprchala. Ale celá věc má jeden háček. Právě Jiří je snoubencem její sestry.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Teaser:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  1 komentář on Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)

  1. oliver oliver

   Cieľ filmu je jasný – baviť široké masy. Bol som na predpremiére a smiech som takmer nepočul. Zato sa niekoľko divákov zdvihlo a radšej odišli z kina. Asi 30 minút pred koncom aj ja. Slabý scenár, iritujúca hudba, herci, ktorý nemali čo hrať a slová ako hovno, kadiť a podobne… Ak by som za ten film mal v kine platiť vytrhám si aj tých 5 vlasov, ktoré mi ešte zostali. Dovolím si povedať, že ide o to najhoršie, čo som tento rok videl. Ak to mám zhodnotiť stručne a slovníkom postavy, ktorú hrala Eva Holubová – je to poriadna sračka.

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Čeští tvůrci už se zřejmě smířili s minulostí, takže namísto osmi divů socialismu začali podávat vtipnou lásku. Po přehlídce katastrof v podobě Špindlu nebo Všechno nebo nic do kin přichází slušnější komediantský kalibr v podobě Dvou nevěst a jedné svatby. Od obsazení Anna Polívková, Jan Dolanský nebo Bob Klepl se nedá očekávat žádná osudová romantika, při které diváci omdlévají vzrušením, zato ale předpokládáme královskou zábavu. Ta přijde, i když spíše princeznovská.


  (photo&video: )

  Články
  reklama