Plán útěku (2013)

Escape Plan
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Sylvester Stallone, Michael Papajohn, Arnold Schwarzenegger, Sam Neill, Vincent D'Onofrio, Jeff Chase, Faran Tahir, 50 Cent, Amy Ryan, Matt Gerald, Caitriona Balfe, Jaylen Moore, Christopher Matthew Cook, Lydia Hull, Vinnie Jones, Alec Rayme, Graham Beckel, David Leitch, Brian Oerly, Jim Caviezel, David Joseph Martinez, Christian Stokes, Rodney Feaster, Eric R Salas


 • Premiéra v ČR: 17. 10. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Ven se ještě nikdo nedostal. Ale teď jsou na to dva

  Legendy akčních filmů Sylvestr Stallone a Arnold Schwarzenegger se konečně potkávají jako hlavní hrdinové v jednom filmu. A samozřejmě v poctivém akčním nářezu. Do nejstřeženějšího vězení se dostal každý z nich sám, ven se pokusí utéct spolu.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Příběh nabízí klasicky předvídatelnou zápletku s několika překvapivými momenty. Kdyby těch osvěžujících chvilek bylo více, stal by se Plán útěku téměř neodolatelným „moderním béčkovým akčňákem“. I přesto snímek svižně ubíhá a jednoduše baví. Jakmile dostane Arnold do ruky kulomet a nahodí charakteristiky výraz, zapomeneme na všechna ale a budeme si prostě užívat to nezapomenutelné kouzlo.


  (photo&video: )

  Články
  reklama