Den co den (2018)

Every Day
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Maria Bello, Justice Smith, Angourie Rice, Debby Ryan, Lucas Jade Zumann, Jacob Batalon, Jake Sim, Owen Teague, Danielle Bourgon, Jeni Ross, Katie Douglas, Rory McDonald, Ian Alexander, Sean Jones, Colin Ford, Nicole Law, Karena Evans, Hannah Alissa Richardson, Michael Cram, Charles Vandervaart, Amanda Arcuri, Michael Lamport, Keana Bastidas, Martin Roach, Nneka Elliott, Robinne Fanfair, Kevin Foy, Jake Robards


 • Premiéra v ČR: 5. 4. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Romantický příběh vypráví jaké to je, když se každý den probudíte v jiném těle a každý den žijete život někoho jiného. Platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života. Vše je v pořádku, až do rána, kdy se probudíte v těle Justina a zamilujete se do jeho přítelkyně Rhiannon. Od toho okamžiku všechna pravidla, podle nichž jste až do teď žili, přestávají platit. Konečně se objevil někdo, s kým chcete být den co den.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  A je typický teenager, až na pár detailů. Neví odkud pochází, kdo jsou jeho rodiče, a navíc vypadá každý den jinak. Probouzí se totiž do těl svých vrstevníků, aby strávil jeden den předstíráním, že je oni. Snaží se pro ně nic nepokazit, snad až do té chvíle, kdy se probudí v těle Justina a zamiluje se do jeho přítelkyně Rhiannon (Angourie Rice). A přitahuje Rhiannon jako magnet, proto se rozhodne ji v novém těle každý den vyhledat. Může ale takový vztah fungovat?


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama