Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Johnny Depp, Jude Law, Zoë Kravitz, Katherine Waterston, Ólafur Darri Ólafsson, Eddie Redmayne, Ezra Miller, Carmen Ejogo, Fiona Glascott, Dan Fogler, Jessica Williams, Claudia Kim, Callum Turner, Kevin Guthrie, David Sakurai, Ingvar Eggert Sigurðsson, Poppy Corby-Tuech, Alison Sudol, Donna Preston, Brontis Jodorowsky, Victoria Yeates, Derek Riddell, Sabine Crossen, Olwen Fouéré, Johanna Thea, Jag Patel, Cornell John, Nasir Jama


 • Premiéra v ČR: 15. 11. 2018 ()  Oficiální synopse:
  „Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny“ je druhý z pěti zbrusu nových dobrodružství z kouzelnického světa J. K. Rowlingové.

  Na konci prvního filmu KOKUSA (Kouzelnícký kongres USA) zajme s pomocí Mloka Scamandera (Eddie Redmayne) mocného černokněžníka Gellerta Grindelwalda (Johnny Depp). Grindelwald ale splnil svou hrozbu, že uteče z vazby, a začal shromažďovat své stoupence, z nichž většina vůbec nic netušila o jeho skutečných cílech: připravit vládu čistokrevných čarodějů nad všemi nemagickými bytostmi.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 2:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Čarodějové i mudlové jsou v ohrožení, když z magického vězení uprchne obávaný černokněžník Gellert Grindelwald. Mladý Albus Brumbál však nezahálí a posílá za ním svého nejvěrnějšího a nejoblíbenějšího bývalého studenta Mloka Scamandera. Ten se tak spolu s Jacobem, Tinou a ostatními ocitá v Paříži. Společně pak za pomoci nových spojenci musí rozkrýt tajemství Credence, po kterém se shání i Grindelwald, a zabránit tak velké nadcházející zkáze.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama