Ghost Stories (2017)

Ghost Stories
, , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Martin Freeman, Andy Nyman, Paul Whitehouse, Kobna Holdbrook-Smith, Alex Lawther, Paul Warren, Nicholas Burns, Lesley Harcourt, Amy Doyle, Deborah Wastell, Daniel Hill, Christine Dalby, Ramzan Miah, Benji Ming, Emily Carding, Ryan Oliva, Samuel Bottomley, Derren Brown, Jill Halfpenny


 • Premiéra v ČR: 7. 6. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Skeptický profesor Phillip Goodman se zabývá vyvracením zdánlivě nadpřirozených událostí. Do rukou se mu ale dostanou tři nevysvětlitelné případy a ve chvíli, kdy je začne řešit, se sám dostane do děsivé hororové smyčky.

  To, že někdo nevěří na duchy, neznamená, že duchové nevěří na něj. Či snad, že dokonce neexistují. Jedním takovým skeptikem je i profesor Phillip Goodman (Andy Nyman), který si dal za úkol vysvětlovat a odhalovat zdánlivě nadpřirozené jevy a zjistit jejich skutečnou podstatu. A právě kvůli tomu se s ním spojí jeden muž, který jej vyzve, aby vyšetřil tři nevysvětlitelné případy. Profesor Goodman se tedy vydává na výpravu, jejímž cílem je racionální vysvětlení těchto přízračných příběhů.

  Postupně se setká se třemi vyděšenými lidmi. Noční hlídač Tony Matthews (Paul Whitehouse) prožil v prázdném skladu strašidelné setkání, teenager Simon Rifkind (Alex Lawther) před časem absolvoval děsivou noční jízdu, kvůli které dodnes prožívá život v nechtěném hororu. Třetím vyšetřovaným případem je zážitek důstojného bankéře Mike Priddlea (Martin Freeman), ten prožil setkání s duchy, které zásadně otřáslo jeho do té chvíle dokonalým životem.

  Když Goodman zkoumá tyto příběhy, jeho do této chvíle racionální svět se začíná rozpadat. Je to klam jeho mysli nebo za vším stojí temné síly? Postupně je vtažen do odhalování dlouho pohřbeného tajemství, které převrátí jeho dosavadní život a změní všechno, co si dosud myslel.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Tři duchařské povídky. Všechny orámované jedním větším příběhem. To jsou Ghost Stories. Snímky, ve kterých se vyskytuje několik oddělených příběhů, zpravidla fungující lépe, když jsou ony části na sobě nezávislé, ale zde tvůrci ukázali, že lze vytvořit poutavý snímek, rozdělený do tří částí, které jsou v závěru propojeny hlavní dějovou linií.


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu  reklama