Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (2011)

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Domhnall Gleeson, Ralph Fiennes, Jim Broadbent, Julie Walters, Ciarán Hinds, Gary Oldman, Helena Bonham Carter, David Thewlis, Jason Isaacs, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Emma Thompson, Alan Rickman, Kelly Macdonald, Warwick Davis, John Hurt, Helen McCrory, Timothy Spall, Michael Gambon, Adrian Rawlins, Robbie Coltrane, Tom Felton, Maggie Smith, Natalia Tena, Freddie Stroma, Ralph Ineson, Gemma Jones, Rupert Grint, Matthew Lewis, Clémence Poésy, Geraldine Somerville, Mark Williams, Katie Leung, Guy Henry, Jessie Cave, Miriam Margolyes, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Nick Moran, James Phelps, Oliver Phelps, Devon Murray, George Harris, David Bradley, Ian Peck, Benn Northover, Hebe Beardsall, Afshan Azad, Isabella Laughland, Anna Shaffer, Georgina Leonidas, Alfred Enoch, Scarlett Byrne, Josh Herdman, Louis Cordice, Chris Rankin, Phil Wright


 • Premiéra v ČR: 14. 7. 2011 ()  Oficiální synopse:
  „Harry Potter a Relikvie smrti - část 2“ je posledním dobrodružstvím ságy o Harry Potterovi.

  V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Loredem Voldemortem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Samozřejmě, odklon od knihy je i zde patrný, ale ani ten nejzarytější fanda si nemá v podstatě na co stěžovat. Rozumný člověk ví, že kniha je kniha a film je film a tak to zkrátka je. A to, co funguje na papíře, by na plátně fungovat nemohlo a naopak. Od prvních minut po ty závěrečné se ale nenajde chvilka, kdybyste se nudili. Akce střídá akci, napětí, ale i humorné scény. Několikrát Vám proběhne i mráz po zádech. Všem je jasné, že těch úsměvných scén postupem času ubyde, úsměv se vytratí a dočkáme se boje na život a na smrt.


  (photo&video: )

  Články
  reklama