Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (2011)

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Ralph Fiennes, Jim Broadbent, Gary Oldman, Ciarán Hinds, David Thewlis, Julie Walters, Helena Bonham Carter, Emma Watson, Jason Isaacs, Emma Thompson, Daniel Radcliffe, Alan Rickman, John Hurt, Warwick Davis, Robbie Coltrane, Tom Felton, Michael Gambon, Maggie Smith, Rupert Grint, Matthew Lewis, Bonnie Wright


 • Premiéra v ČR: 14. 7. 2011 ()  Oficiální synopse:
  „Harry Potter a Relikvie smrti - část 2“ je posledním dobrodružstvím ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Loredem Voldemortem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Napsat komentář


  Recenze

  Recenze:

  Samozřejmě, odklon od knihy je i zde patrný, ale ani ten nejzarytější fanda si nemá v podstatě na co stěžovat. Rozumný člověk ví, že kniha je kniha a film je film a tak to zkrátka je. A to, co funguje na papíře, by na plátně fungovat nemohlo a naopak. Od prvních minut po ty závěrečné se ale nenajde chvilka, kdybyste se nudili. Akce střídá akci, napětí, ale i humorné scény. Několikrát Vám proběhne i mráz po zádech. Všem je jasné, že těch úsměvných scén postupem času ubyde, úsměv se vytratí a dočkáme se boje na život a na smrt.


  (photo&video: )

  Články

  reklama