Harry Potter a Relikvie smrti – část 2 (2011)

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Domhnall Gleeson, Ralph Fiennes, Julie Walters, Jim Broadbent, Ciarán Hinds, Helena Bonham Carter, Gary Oldman, David Thewlis, Jason Isaacs, Emma Thompson, Daniel Radcliffe, Emma Watson, Kelly Macdonald, Alan Rickman, Warwick Davis, John Hurt, Helen McCrory, Timothy Spall, Michael Gambon, Maggie Smith, Adrian Rawlins, Ralph Ineson, Robbie Coltrane, Tom Felton, Natalia Tena, Geraldine Somerville, Freddie Stroma, Gemma Jones, Rupert Grint, Matthew Lewis, Clémence Poésy, Mark Williams, Katie Leung, Guy Henry, Jessie Cave, Miriam Margolyes, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Nick Moran, James Phelps, Oliver Phelps, Devon Murray, George Harris, David Bradley, Ian Peck, Benn Northover, Hebe Beardsall, Afshan Azad, Isabella Laughland, Anna Shaffer, Georgina Leonidas, Alfred Enoch, Scarlett Byrne, Josh Herdman, Louis Cordice, Chris Rankin, Phil Wright


 • Premiéra v ČR: 14. 7. 2011 ()  Oficiální synopse:
  „Harry Potter a Relikvie smrti - část 2“ je posledním dobrodružstvím ságy o Harry Potterovi.

  V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Loredem Voldemortem.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Samozřejmě, odklon od knihy je i zde patrný, ale ani ten nejzarytější fanda si nemá v podstatě na co stěžovat. Rozumný člověk ví, že kniha je kniha a film je film a tak to zkrátka je. A to, co funguje na papíře, by na plátně fungovat nemohlo a naopak. Od prvních minut po ty závěrečné se ale nenajde chvilka, kdybyste se nudili. Akce střídá akci, napětí, ale i humorné scény. Několikrát Vám proběhne i mráz po zádech. Všem je jasné, že těch úsměvných scén postupem času ubyde, úsměv se vytratí a dočkáme se boje na život a na smrt.


  (photo&video: )

  Články
  reklama