Děsivé dědictví (2018)

Hereditary
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Toni Collette, Ann Dowd, Gabriel Byrne, Alex Wolff, Milly Shapiro, Mallory Bechtel, Zachary Arthur, Christy Summerhays, Morgan Lund, Jake Brown, Heidi Méndez, Moises L. Tovar, Jarrod Phillips, Brock McKinney


 • Premiéra v ČR: 19. 7. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Když zemře Ellen, matriarcha rodu Grahamů, začíná rodina její dcery rozplétat záhadná a čím dál tím děsivější tajemství svých předků. S přibývajícími odhaleními se čím dál více snaží překonat svůj neblahý osud, který zřejmě pronásleduje celý jejich rod a pomalu ničí vše, co znají.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Po smrti svojí matky začne Annie Graham rozplétat záhadná a znepokojující tajemství svých předků. S dalšími a dalšími děsivými událostmi, které se zasahují rodinu Grahamů, odhalují její členové svůj nezvratný osud, který pomalu ničí všechno a všechny. Tak zhruba zní synopse tohoto nového hororu, který vznikl pod taktovkou Ari Astera. Na první pohled i po zhlédnutí traileru, působí snímek a jeho děj docela slibně. Jenže nenechte se zmást, trailer je pouze hodně dobře prostříhaný. Příběh ve skutečnosti postrádá veškerou logiku i pointu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama