Hezké vstávání (2010)

Morning Glory
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Rachel McAdams, Patrick Wilson, Jeff Goldblum, Adrian Martinez, Harrison Ford, Diane Keaton, Ty Burrell, 50 Cent, Bruce Altman, Matt Malloy, John Pankow, Christopher Sieber, Don Roy King, Jason Kravits, Patti D'Arbanville, Reed Birney, Jerome Weinstein, Kevin Herbst, Mario Frieson, Joseph J. Vargas, Mike Hydeck, Linda Powell, Jeff Hiller, Jack Davidson, Noah Bean


 • Premiéra v ČR: 24. 2. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“. Zaměstnání televizní produkční je ideální pro workoholiky, kterým to stejně rychle mluví jako myslí a kteří nemají problém zařídit na počkání nemožné. Tedy i pro Becky, která má zachránit vadnoucí ranní televizní show jménem Rozbřesk, jejíž podíly na koláčích sledovanosti jsou tenké jako papír. Akční Becky má mraky nápadů, co udělat jinak a lépe, jenže hned ten první se promění v permanentní noční můru. K moderátorské harcovnici ranního vysílání Colleen Peckové (Diane Keaton) se totiž rozhodne přidat legendu mezi americkými žurnalisty Mikea Pomeroye (Harrison Ford). Tenhle nesympatický a nafoukaný potížista jí vinou smlouvy, kterou má podepsanou s televizní společností, nemůže poslat kamsi, a tak jí z moderátorského křesílka alespoň znepříjemňuje život, jak se dá. Aby bylo ještě hůř, nebezpečně to skřípe i mezi ním a Colleen, a aby bylo úplně nejhůř, koláče se dál ztenčují, i když už to skoro nejde. Tváří v tvář nevyhnutelnému krachu se Becky pokusí o nemožné, ačkoliv bezmála stachanovské nasazení jí začíná komplikovat rodící se vztah k jednomu z kolegů (Patrick Wilson).
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ale Hezké vstávání má jednu velkou výhodu. Herecké obsazení. Ústřední trojice Rachel McAdams, Diane Keaton a Harrison Ford jsou poklady snímku. A hlavně kvůli nim stojí za to film vidět. Fordův Mike je mrzout, stárnoucí eso v oboru, který se nechce ani trochu přizpůsobit pro něho “nedůstojnému”, pořadu. Ale i přes všechen cynismus ho budete zkrátka milovat. Diane Keaton naopak srší energií a dokáže pozitivně naladit. Tato nesourodá dvojice se hledala, až se našla. A stojí to za to. Dalším kladem je bojové nasazení Becky. Nebudu moc prozrazovat, ale když se naštve a rozhodne se pro razantní změnu, čekají Vás nejlepší okamžiky filmu. Jen Ernie Appleby (Matt Malloy) bude mít jiný názor. Však uvidíte sami.


  (photo&video: )

  Články
  reklama