Hněv Titánů (2012)

Wrath of the Titans
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Liam Neeson, Bill Nighy, Ralph Fiennes, Toby Kebbell, Danny Huston, Rosamund Pike, Édgar Ramírez, Sam Worthington, Lily James, John Bell, Alejandro Naranjo, Matt Milne, Freddy Drabble, Kathryn Carpenter, Kett Turton


 • Premiéra v ČR: 29. 3. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Deset let po hrdinské porážce hrozného Krakena, Perseus polobůh, syn Dia, se snaží žít poklidným životem na vesnici jako rybář a sám vychovává desetiletého syna Helia. Mezitím řádí boj o nadvládu mezi bohy a Titány. Nebezpečně oslabení chybějící lidskou oddaností ztrácejí bohové kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem, otcem dlouho vládnoucích bratrů Dia, Hadese a Poseidona. Tento triumvirát svrhl před mnoha lety jejich mocného otce, který hnije v temné propasti Tartarus, ve vězení, jež se nachází hluboko v rozsáhlém podsvětí. Perseus nemůže ignorovat volání rodu, když Hades, spolu s božským synem Dia Aresem, změní strany a dohodnou se s Kronosem, že zajmou Dia. Síla Titanů je stále silnější a silnější, jak zbývající božská síla Dia slábne a na zemi se rozpoutává peklo. S novou pomoci bojovné královny Andromedy se Poseidonův polobožský syn Argenor a odpadlý bůh Hephaestus, Perseus statečně pustí na záludnou výpravu do podsvětí, aby zachránili Dia, přemohli Titány a zachránili lidstvo.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Chabou zápletku střídá chabý scénář, častokrát ani nevíte, oč zrovna v dané scéně běží a po závěrečném polibku mezi Perseem a Andromedou, se vaše oči zaradují, neboť „děj“ právě skončil. Na druhou stranu snímek zachraňují velmi povedené visuální zpracování, ať už přesná a správně zvolená kamera, nebo dokonalé visuální efekty.


  (photo&video: )

  Články
  reklama