Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená (2018)

Hotel Transylvania 3
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Kathryn Hahn, Andy Samberg, Adam Sandler, Chris Parnell, Kevin James, David Spade, Selena Gomez, Molly Shannon, Fran Drescher, Mel Brooks, Mona Marshall, Jim Gaffigan, Chrissy Teigen, Joe Jonas, Genndy Tartakovsky, Michelle Ruff


 • Premiéra v ČR: 12. 7. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu od Sony Animation Pictures Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená se s naší oblíbenou rodinkou strašidel vydáme na výletní parník, kde si má Drákula zaslouženě oddechnout od práce v hotelu. Drákulův doprovod si užívá klidnou plavbu a s radostí využívá vše, co může luxusní plavidlo nabídnout, od strašidelného volejbalu po exotické exkurze a opalování při Měsíčku. Když však Mavis zjistí, že se Drákula zbláznil do záhadné kapitánky lodi Eriky, která skrývá strašlivé tajemství, jež by mohlo zničit strašidla po celém světě, stane se z dovolené snů noční můra.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Když si Mavis všimne, že její otec Drákula evidentně přepracovaný, rozhodne se, že se s celou příšeráckou partou vydají na odpočinkový zájezd. Při plavbě po mysteriózních památkách se však Drákula zamiluje do tajemné kapitánky lodi. Ale takové upírské zamilování se neobejde bez trablí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama