I Love You Phillip Morris (2009)

I Love You Phillip Morris
, , , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Joe Chrest, Ewan McGregor, Rodrigo Santoro, Leslie Mann, Griff Furst, Jim Carrey, David Jensen, Antoni Corone, Louis Herthum, Brennan Brown, Dameon Clarke, Morgana Shaw, Michael Mandell, Annie Golden, Nicholas Alexander, Clay Chamberlin


 • Premiéra v ČR: 25. 3. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Steven Russel (Jim Carrey), šťastně ženatý muž, se dostane do problémů a odpykává si trest ve vězení. Zde se setká s Phillipem Morrisem (Ewan McGregor), do kterého se bezhlavě zamiluje... Inspirováno skutečnou událostí. Skutečný Steven Jay Russel se proslavil mnoha bizarními útěky z vězení, které realizoval vždy v pátek 13. Vydával se za soudce, lékaře, údržbáře. Při jednom útěku přepadl banku, když ho zatkli, předstíral infarkt a v nemocnici tvrdil, že má AIDS. Další útěk se mu zdařil, když si přebarvil vězeňský mundúr na zeleno a vydával se za bachaře. Poslední útěk se mu povedl v roce 1998 a po něm následoval trest 144 let za mřížemi. Bylo mu naměřeno IQ 169.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Napsat komentář


  Recenze

  Recenze:

  Pokud si myslíte, že ozdobou filmu je jim Carrey, budete velmi překvapeni. Jeho výkon je klasicky dobrý. Ale ani on se stárnutí neubrání a na tváři plné vrásek nemají jeho grimasy takové grády. Co se vážnější noty týče, ta je víceméně v pořádku. Zato výkon Ewana McGragora je úžasný. Věříte mu každý pohled, každé gesto. A scéna, kde popisuje sám sebe jako blonďatého, modrookého hošana, je nezapomenutelná. V budoucnu bude mít velmi těžké, přesvědčit publikum, že je opravdu heterosexuál (myslím tím samozřejmě ve filmu).


  (photo&video: )

  Články

  Články k filmu:
  Zobrazit všechny články k filmu
  reklama