Úžasňákovi 2 (2018)

Incredibles 2
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Samuel L. Jackson, John Ratzenberger, Catherine Keener, Holly Hunter, Phil LaMarr, Adam Rodriguez, Isabella Rossellini, Nicholas Bird, Jonathan Banks, Bob Odenkirk, Eli Fucile, Sarah Vowell, Brad Bird, Kimberly Adair Clark, Huck Milner, Sophia Bush, Paul Eiding, Barry Bostwick, Jere Burns


 • Premiéra v ČR: 2. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu Úžasňákovi 2 se vrací oblíbená rodina superhrdinů. Avšak tentokrát je hlavní hvězdou Helen, zatímco Bob zůstal v domácnosti a pomáhá Violet a Dashovi zvládat každodenní nástrahy „normálního“ života. Pro všechny je to těžká změna, a těžší je o to víc, že si nikdo z rodiny neuvědomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Když se objeví nový padouch, který se chystá uskutečnit ďábelsky geniální plán, tak rodina a Mražoun musí najít způsob, jak se dát zase dohromady a spojit síly – což se lehko řekne a těžko udělá, i když jsou všichni doslova úžasní.

  PŘEDFILM Bao
  V krátkém animovaném filmu BAO od studií Disney a Pixar dostane stárnoucí čínská maminka, které už dávno děti vyletěly z hnízda, druhou šanci prožít mateřství, když ožije jeden z jejích knedlíčků jako malý veselý chlapeček. Maminka nový uzlíček štěstí uvítá s nadšením, ale knedlík začne rychle růst a maminka dojde k hořkosladkému poznání, že nic nezůstane malé a roztomilé navěky. Krátký film od Pixar Animation Studios a režisérky Domee Shi mapuje radosti a strasti rodičovství pohledem barvité, štědré a chuťově výrazné čínské komunity v Kanadě.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:


  Teaser:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  A s nimi se vrátil i režisér a scenárista Brad Bird. Zajímavou poznámkou může být, že je toto vůbec poprvé v historii studia Pixar, kdy stejný člověk vytvořil první díl i pokračování. A je to znát. Je vidět, že Bird na své postavy nahlíží s láskou, záleží mu na nich a na jejich vývoji a důkladně se každé z nich věnuje. Právě tento Birdův vztah k jeho postávám i příběhu je cítit z celkového výsledku, kterým je příjemná podívaná pro celou rodinu. Úžasňákovi zkrátka baví, dojímají, dávají poučné přednášky o rodině, politice i jiných tématech, mají spád, kvalitního záporáka (i když Syndrome z jedničky je o něco lepší) i zápletku, za kterou by se nemusela stydět ani taková marvelovka.


  (photo&video: )

  Články
  reklama