Iron Sky (2012)

Iron Sky
, , , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Christopher Kirby, Udo Kier, Götz Otto, Julia Dietze, Kym Jackson, Tilo Prückner, Stephanie Paul, Peta Sergeant, Ben Siemer, James Quinn, Yuki Iwamoto, Tero Kaukomaa, Ramin Yazdani, Jeffrey Coulas, Samir Fuchs, Monika Gossmann


 • Premiéra v ČR: 12. 7. 2012 ()  Oficiální synopse:
  „Přicházíme v míru.”

  V posledních chvílích Druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného utajení Nacisté zkonstruovali gigantickou vesmírnou pevnost s masivní armádou létajících talířů.

  Když americký astronaut James Washington přistane se svým lunárním modulem příliš blízko tajné nacistické základně, měsíční Führer se rozhodne, že zářivý moment ovládnutí Země nastal… i když o něco dříve, než bylo plánováno. Washington prohlašuje, že jeho mise je jen propagační kampaní Prezidentky Spojených států, ale co jiného by člověk mohl být, když ne zvědem pro bezprostřední útok pozemskými silami? Čtvrtá říše musí reagovat!
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Co se autorům rozhodně vytknout nedá, je drzost, s jakou se do projektu pustili. Větší výsměch celé lidské civilizaci si člověk snad nedokáže ani představit. Píše se rok 2018 „a pán bůh nám to odpusť, generace narozená koncem 80. let 20. století začíná ovládat svět. Co si budeme namlouvat, společnost se již definitivně odprostila od veškerých morálních hodnot. Jdeme, vyšleme lidi na Měsíc „mother fuckeres“, lepší volební kampaň do příštích voleb nenajdeme. Hlavně, ať je mezi kosmonauty černoch! Menšiny kupředu, potřebujeme jejich hlasy!


  (photo&video: )

  Články
  reklama