Já, padouch (2010)

Despicable Me
, , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Kristen Wiig, Steve Carell, Will Arnett, Jemaine Clement, Russell Brand, Danny McBride, Mindy Kaling, Chris Renaud, Jason Segel, Julie Andrews, Pierre Coffin, Jack McBrayer, Miranda Cosgrove, Dana Gaier, Elsie Fisher


 • Premiéra v ČR: 21. 10. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Klaďasové už nefrčí. Na ospalém předměstí zastavěném rozkošnými domky s upravenými předzahrádkami žije NEJVĚTŠÍ ZLODUCH POD SLUNCEM. Producent Doby ledové Chris Meledandri stvořil trojrozměrnou animovanou komedii, která představuje zbrusu nového hlavního hrdinu. Ukrutného záporáka jménem Gru, který se nezastaví před žádnou špatností, na druhou stranu ale umí být nekonečně zábavný. Ať už prostřednictvím armády žlutých pomocníků, Mimoňů, nebo díky Jiřímu Lábusovi, který Gruovi v češtině propůjčil svůj hlas. Udržet se na špici světového zločinu dá pořádnou fušku. A protože si na post veřejného nepřítele číslo jedna brousí zuby Gruův největší oponent Vektor, rozhodne se tenhle padouch pro dosud nevídaný zločin. Ukradne Měsíc! Ano, ten co svítí na obloze. Jenže zásadní roli v jeho plánech hrál zmenšovač, který mu ukradl právě Vektor. Gru musí přijít na to, jak do jeho přísně střeženého sídla vniknout a svůj vynález si vzít zpátky. Po mnoha marných pokusech to už skoro vzdá, když u jeho dveří zazvoní sourozenecké trio Margo, Edith a Agnes, které sbírají peníze pro sirotčinec, v němž žijí. V tu chvíli se v Gruově hlavě zrodí další z jeho mnoha ďábelských plánů. Všechny tři holky adoptuje a pošle je zaklepat na dveře Vektorova sídla. A zatím on a jeho Mimoňové… Jenže plány se s realitou často rozcházejí, zvlášť když „pán zla“ pod vlivem děvčátek zjistí, že není až takovým darebákem, jak se tváří.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  1 komentář on Já, padouch (2010)

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Ano, dějová linka není zrovna nepředvídatelná či originální, ale vůbec Vám to vadit nebude. Film běží jak namydlený blesk a 95 minut bude v cílové rovince stejně rychle jako rychlobruslařka Sáblíková. Akční scény jsou svižné a vtipné, holčičky jsou roztomilé a vtipné, Gru a profesor jsou proradní a vtipní. Despicable Me je zkrátka vtipný. A ve chvílích, kdy by se zdálo, že nastane oddychový čas, dostávají svůj prostor Mimoňové a Vám nezbyde nic jiného než se smát.


  (photo&video: )

  Články
  reklama