Jack a obři (2013)

Jack the Giant Slayer
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stanley Tucci, Bill Nighy, Ewan McGregor, Eddie Marsan, Nicholas Hoult, Ian McShane, Warwick Davis, Ewen Bremner, Eleanor Tomlinson, Ralph Brown, Santi Scinelli, Ben Daniels, Andrew Brooke, Phill Martin, Raine McCormack, Lee Boardman, Daniel Lapaine, John Kassir, Angus Barnett, Caroline Hayes, Richard Dorton, Russell Balogh, Henry Monk, Mingus Johnston, Kai Boyce


 • Premiéra v ČR: 4. 4. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Když mladý farmářský dělník náhodou otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka.

  Obři po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli. Mladý Jack (Nicholas Hoult) se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.

  Výpravný akční dobrodružný 3D film „Jack zabiják obrů“ režíruje uznávaný filmový tvůrce Bryan Singer, hlavní roli si zahrál Nicholas Hoult („X-Men: První třída“). V dalších rolích se objeví Eleanor Tomlinson jako princezna Isabelle, Stanley Tucci („Captain America: První Avenger“) jako proradný Lord Roderick, Ian McShane („Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna”, seriál společnosti HBO „Deadwood“) jako obléhaný král Brahmwell, Bill Nighy („Harry Potter a Relikvie smrti“) jako vůdce obrů generál Fallon a Ewan McGregor („Star Wars”, „Muž ve stínu“) jako Elmont, člen palácové gardy.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  A to se mu částečně i povedlo. Jack a obři je velkolepým dílem, které nešetří na zvláštních efektech a vizuální stránce filmu. Podobně jako nedávno promítaný Hobit: Neočekávaná cesta je vše dotaženo do nejmenších detailů, každý lístek fazolového stonku, svět obrů, jejich kůže, vlasy - jen horko těžko bychom hledali něco, co by nějak celkový dojem kazilo. Ani efektnější růst fazole si snad nelze představit. Toto v hodinách biologie opravdu nezažijete.


  (photo&video: )

  Články
  reklama