Jak se moří revizoři (2018)

Jak se moří revizoři
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Dana Morávková, Ladislav Ondřej, Anna Kulovaná, Petr Batěk, Aneta Vignerová, Jaroslav Smejkal, Josef Vocásek, Josef Mádle, Andrea Kalousová, Michaela Doubravová, Jan Vavřička, Jakub Štěpán, Agáta Lexová


 • Premiéra v ČR: 18. 10. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají Vám či Vašemu okolí. Syn Marko spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera Karin je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození“ s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka Anna zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných - dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy.

  Snímek ze současnosti má primárně diváky pobavit a skrze obyčejnou rodinku Malých poukázat lehkou satirou na nešvary současnosti. Publikum film nadchne salvou vtipných scének, svěžím tempem a v neposlední řadě také hereckým obsazením.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Nové dílo české kinematografie nám slibuje, že pobaví celou rodinu, ovšem jeho tvůrci doufají dokonce v to, že film naváže na klasiky typu S tebou mě baví svět. Nestane se ani jedno a důvodů neúspěchu je celá řada. Film vznikal několik let a potýkal se s nedostatkem financí, režisérka a zároveň scénáristka Eva Toulová tak musela svému projektu věnovat spoustu času a energie, bohužel u filmu se body k dobru neudělují za snahu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama