Jako za starejch časů (2012)

Stand Up Guys
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Christopher Walken, Alan Arkin, Mark Margolis, Katheryn Winnick, Vanessa Ferlito, Lucy Punch, Addison Timlin, Weronika Rosati, Al Pacino, Bill Burr, Yorgo Constantine, Julianna Margulies, Craig Sheffer, Courtney Galiano, Lauriane Gilliéron, Arjun Gupta, Aliya Astaphan, Brandon Scott, Eric Etebari


 • Premiéra v ČR: 4. 4. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Ve filmu Jako za starejch časů se pod vedením režiséra Fishera Stevense sešly herecké legendy v rolích stárnoucích gangsterů. Val (Al Pacino) opouští po dlouhých 28 letech vězení a Doc (Christopher Walken) pro něj nachystal oslavu znovu nabyté svobody, během které prožijí to, co někteří obyčejní smrtelníci nestihnou za celý život. K dvojici se v průběhu noci připojí třetí parťák Hirsh (Alan Arkin) a v jejich komediálním, až donkichotském dobrodružství ožívají stará gangsterská pravidla loajality a kodex cti. Jen jeden z nich však ví, že na konci večírku musí jeden zemřít.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Námět připomíná něco, co by mohl s trochu lepším výsledkem natočit Martin McDonagh. Nejednou jsem si díky podobnosti premisy vzpomněl na jeho starší opus V Bruggách. I kdybyste neznali onu konkrétní tragikomedii, určitě si u „Starejch časů“ stokrát řeknete, že jste něco takového už někde viděli a to v neskonale zdařilejší podobě. Humor sice dokáže trochu obveselit ducha, ale vlastně nepředvádí žádné světoborné gagy. Zapamatovat si lze nejlíp všeobecnou náladu samu o sobě.


  (photo&video: )

  Články
  reklama