Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Hansel & Gretel: Witch Hunters
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jeremy Renner, Peter Stormare, Sebastian Hülk, Thomas Mann, Robin Atkin Downes, Gemma Arterton, Rainer Bock, Derek Mears, Monique Ganderton, Zoë Bell, Famke Janssen, Ingrid Bolsø Berdal, Christian Rubeck, Joanna Kulig, Pihla Viitala, Stig Frode Henriksen, Bjørn Sundquist, Thomas Scharff, Kathrin Kühnel, Cedric Eich, Alea Sophia Boudodimos


 • Premiéra v ČR: 28. 2. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Napadlo vás někdy, že by Perníková chaloupka mohla mít pokračování? Kreativní hlavy z filmového studia Paramount podobná idea inspirovala k příběhu o dvou sourozencích, kteří jako malí prošli peklem. Jeníčka a Mařenku vítězství nad ježibabou zocelilo natolik, že si z toho v dospělosti udělali živnost. Když se někde v jejich blízkosti objeví čarodějnice, lze její existenci většinou počítat už jen na hodiny. I jejich schopnosti však můžou mít jisté limity.

  V režii talentovaného Tommyho Wirkoly zazáří v titulních rolích Jeremy Renner (Smrt číhá všude, Avengers, Bourneův odkaz) a Gemma Arterton (Princ z Persie: Písky času, Quantum of Solace), dále se představí třeba Peter Stormare nebo Famke Janssen. Film, který bude mít také 3-D verzi, sami tvůrci žánrově charakterizují jako dobrodružný komediální horor. Svou premiéru si v českých kinech odbyde 28. Února 2013.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  I když na téměř hodinku a půl nemusíme používat mozek a stačí spokojeně pozorovat dění na plátně, povedlo se tvůrcům úžasně propojit staré a nové dobrodružství ústřední dvojice a dokonce dostaneme odpověď na otázku: „Proč?“ Ovšem než se tak stane, nebudeme se nudit ani minutu. Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic je učebnicový příklad toho, že není nutné snímek zbytečně natahovat a místo rozvleklé více jak dvouhodinové kaše je lepší naservírovat svižnou 83 minutovou hutnou porci.


  (photo&video: )

  Články
  reklama