John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

John Carter
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Willem Dafoe, Mark Strong, Ciarán Hinds, Bryan Cranston, Jon Favreau, Dominic West, Nicholas Woodeson, Taylor Kitsch, Daryl Sabara, Samantha Morton, James Purefoy, Polly Walker, Arkie Reece, David Schwimmer, Don Stark, Lynn Collins, Thomas Hayden Church, Pippa Nixon, Kyle Agnew, Sean Carrigan, Dusty Sorg, Amanda Clayton, Daniel O'Meara, Emma Clifford, Phil Cheadle


 • Premiéra v ČR: 8. 3. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Film John Carter: Mezi dvěma světy od úspěšného tvůrce a držitele Oscara Andrewa Stantona je rozsáhlým akčním dobrodružstvím ve 3D zasazeným na tajemnou a exotickou planetu Barsoom (Mars). Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera (Taylor Kitsch), který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety, kde se seznámí s Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) a okouzlující princeznou Dejah Thoris (Lynn Collins). Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Po zhlédnutí traileru a přečtení synopse lze od filmu očekávat určitě více akce, než nakonec nabídne. Bitky a honičky jsou samozřejmě do programu zařazeny, ale ne v takové míře, jak je propagací navozeno. Spíše se řeší politika, intriky a citové a rodinné problémy. Zřejmě kvůli tomu tempo filmu místy zaškobrtne a může se stát, že se chvilkami budete i nudit. Ale není to natolik vážné, aby tím byl ovlivněn celkový pozitivní dojem.


  (photo&video: )

  Články
  reklama