John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

John Carter
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Willem Dafoe, Mark Strong, Bryan Cranston, Ciarán Hinds, Dominic West, Taylor Kitsch, Daryl Sabara, Samantha Morton, James Purefoy, Polly Walker, Arkie Reece, Lynn Collins, Thomas Hayden Church, Pippa Nixon


 • Premiéra v ČR: 8. 3. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Film John Carter: Mezi dvěma světy od úspěšného tvůrce a držitele Oscara Andrewa Stantona je rozsáhlým akčním dobrodružstvím ve 3D zasazeným na tajemnou a exotickou planetu Barsoom (Mars). Film je založen na klasickém sci-fi románu od Edgara Rice Burroughse a vypráví příběh Johna Cartera (Taylor Kitsch), který je nevysvětlitelně dopraven na Mars, kde se zaplete do konfliktu velkých rozměrů mezi obyvateli této planety, kde se seznámí s Tarsem Tarkasem (Willem Dafoe) a okouzlující princeznou Dejah Thoris (Lynn Collins). Ve světě, který je na pokraji kolapsu, objeví Carter, že přežití Barsoomu a jeho obyvatel je v jeho rukách.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Po zhlédnutí traileru a přečtení synopse lze od filmu očekávat určitě více akce, než nakonec nabídne. Bitky a honičky jsou samozřejmě do programu zařazeny, ale ne v takové míře, jak je propagací navozeno. Spíše se řeší politika, intriky a citové a rodinné problémy. Zřejmě kvůli tomu tempo filmu místy zaškobrtne a může se stát, že se chvilkami budete i nudit. Ale není to natolik vážné, aby tím byl ovlivněn celkový pozitivní dojem.


  (photo&video: )

  Články
  reklama