Kamarád taky rád (2011)

Friends with Benefits
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Woody Harrelson, Emma Stone, Mila Kunis, Justin Timberlake, Andy Samberg, Patricia Clarkson, Richard Jenkins, Jason Segel, Tiya Sircar, Masi Oka, Nolan Gould, Andrew Fleming, Lili Mirojnick, Jenna Elfman, Bryan Greenberg, Courtney Henggeler, James Schram, Shaun White, Catherine Reitman


 • Premiéra v ČR: 29. 9. 2011 ()  Oficiální synopse:
  Dylan (Justin Timberlake) a Jamie (Mila Kunis) rozhodně nemají na usedlý život ani pomyšlení. Když si Newyorčanka Jamie, zaměstnaná jako hledačka nových příležitostí, vyzkouší své umění na uměleckém řediteli Dylanovi z Los Angeles, kterého přemluví, aby vzal svou vysněnou práci v New Yorku, uvědomí si oba, že jsou si velice podobní. Každý z nich má za sebou tolik zkrachovalých vztahů, že jsou ochotni zkrátka pustit lásku z hlavy a starat se jen o zábavu.

  Jakmile se tedy Dylan přestěhuje do New Yorku a začnou se spolu vídat častěji, užívají si spoustu legrace a sdílejí přesvědčení, že láska je jen mýtus z hollywoodských filmů. A právě tehdy se rozhodnou vyzkoušet báječně sexy a uvědoměle dospělý experiment. Mohou dva kamarádi, kteří se teprve nedávno poznali, nejsou zadaní a pohrdají závazky, ze svého kamarádství vytěžit ještě o něco víc? Rozšíří-li své přátelství o příležitostný, zcela nezávazný sex „bez jakýchkoliv emocí“, dokáží se vyhnout všem úskalím, která se nutně objevují, pokud někdo začne být víc než pouhý kamarád? Jako dva lidé, kteří se dobře orientují v nudných zápletkách romantických komedií, by Dylan a Jamie asi neměli být tak docela zaskočeni tím, že se jejich odvážný nápad promění v košilatou a sexy pouť do neprobádaných území, na které se sobě navzájem i svému okolí odhalí více, než kdy plánovali.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Kamarád taky rád je svižná a vtipná romantická komedie, která Vás pobaví a zaslouží si být viděna. A malé lákadlo nakonec. Chcete vědět, jak se říká filmům, které vypráví o dalších osudech zamilovaných hrdinů po závěrečném polibku? Odpověď se dozvíte při sledování Kamarád taky rád.


  (photo&video: )

  Články
  reklama