Kick-Ass (2010)

Kick-Ass
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Mark Strong, Christopher Mintz-Plasse, Chloë Grace Moretz, Nicolas Cage, Adrian Martinez, Corey Johnson, Aaron Taylor-Johnson, Craig Ferguson, Jason Flemyng, Clark Duke, Evan Peters, Elizabeth McGovern, Tim Plester, Michael Rispoli, Lyndsy Fonseca, Garrett M. Brown, Dexter Fletcher, Xander Berkeley, Ohene Cornelius, Sophie Wu, Anthony Desio, Tamer Hassan, Yancy Butler, Omari Hardwick, Stu 'Large' Riley, Deborah Twiss, Kenneth Simmons, Carlos Besse Peres, Randall Batinkoff, Johnny Hopkins, Russell Bentley, Joe Bacino, Hubert Boorder, Christopher McGuire, Max White, Dean Copkov, Jacob Cartwright, Maurice DuBois, Dana Tyler, Omar A. Soriano, Katrena Rochell


 • Premiéra v ČR: 6. 5. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Svět potřebuje nové hrdiny! A proto přichází Kick-Ass se svými komplici!

  Teenager Dave Lizewski (Aaron Johnson) nevyniká žádnými zvláštními schopnostmi. Jediné, co ho baví, jsou komiksy. Ty ho taky inspirují natolik, že se rozhodne stát se superhrdinou! Bohužel mu k tomu ale chybí to nejdůležitější - nadpřirozené schopnosti… To ho ale nemůže odradit a jako každý správný superhrdina si vybírá přezdívku, Kick-Ass. Dave ale není jediným superhrdinou v tomto prostoru. Nebojácné a dobře secvičené duo otce s dcerou Big Daddy (Nicolas Cage) a Hit Girl (Chloe Grace Moretz) také bojuje s kriminálními živly a postupně se jim i daří omezovat „království“ místního padoucha Franka D´Amica.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Hlavní linií filmu jsou trable s dospíváním, láska a nadšení pro komiksy našeho hrdiny Davea. Člověk by čekal, že se na nás řítí další film o nástrahách života puberťáků. Částečně je to pravda. Ale tato základní linie se prolíná s akcí připomínající Kill Bill. Některé hodně napjaté scény (ať již emocemi nebo násilím) jsou odlehčeny humorem. Např. si představte 11ti letou holčičku, jak dává “na prdel” tuctu ozbrojených bodyguardů a k tomu hraje Bad reputation od Joan Jett. Hudba je další z předností filmu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama