Králové zlodějů (2018)

King of Thieves
, , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michael Caine, Jim Broadbent, Michael Gambon, Ray Winstone, Paul Whitehouse, Karl Farrer, Charlie Cox, Bernardo Santos, Tom Courtenay, Matt Jones, Adam Leese, Francesca Annis, Kellie Shirley, Keely Cat Wells, Martha Howe-Douglas, Ann Akin, Sephora Venites, Trinity L Beals, Phil Hodges, Fran Targ


 • Premiéra v ČR: 18. 10. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Kriminální drama inspirované neuvěřitelným pravdivým příběhem. V roce 2015 se v Londýně odehrála jedna z největších loupeží diamantů v britské historii. Odhalení, že ji má na svědomí gang důchodců a vysloužilých podvodníků, způsobilo senzaci.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Na velikonoční víkend roku 2015 si jistě pamatuje nejeden londýnský strážník. Parta zlodějíčků se tehdy rozhodla přilepšit si a vykradla slavnou úschovnu šperků v Hatton Garden v Londýně. Mistrovská akce, při níž zmizely cennosti za miliardy liber, vyvolala u veřejnosti i vyšetřovatelů ze Scotland Yardu zděšení – kde se v Anglii vzali tak zdatní, bystří a schopní profesionálové, po nichž zůstala jen díra ve zdi a přes 70 prázdných bankovních schránek? O to více nejchytřejší britské mozky o několik měsíců později překvapilo, že trezor nevyrabovali roky cvičení nindžové, ale parta penzistů s kriminální minulostí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama