Království lesních strážců (2013)

Epic
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Amanda Seyfried, Christoph Waltz, Colin Farrell, Jason Sudeikis, Chris O'Dowd, Josh Hutcherson, Rosa Salazar, Aziz Ansari, John DiMaggio, Judah Friedlander, Helen Hong, Jim Conroy, Steven Tyler, Pitbull, Beyoncé Knowles, Blake Anderson, Kyle Kinane, Emma Kenney, Kelly Keaton, Jason Fricchione, Troy Evans, Todd Cummings, Allison Bills, Anthony Lumia, Malikha Mallette, Joe Massingill


 • Premiéra v ČR: 30. 5. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Tvůrci Doby ledové a Ria odhalí neobyčejný, skrytý svět, který jste si ani nedokázali představit, v nové dobrodružné 3D komedii. Království lesních strážců je příběhem věčného boje dobra, které chrání přírodu, a silami zla, které chtějí přírodu zničit. Když se jednoho dne malá teenagerka náhle probudí ve v podivném tajuplném světě, musí se spolu s partičkou zelených zábavných postaviček pokusit zachránit jejich tajný svět...vlastně i náš svět.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Říše magického lesa nabízí velmi dětské a velmi konzervativní kulisy. Na území dobra si všichni ti skřítci, mluvící zvířata a rostliny žijí takřka v přírodní nirváně, zatímco padouši šířící zkázu ze svého močálu nosí oblečení evokující špínu a smrt. Pokud doufáte, že žena jako hrdinka trochu ozvláštní tradiční boj dobra a zla, vaše přání nebudou moc vyslyšena. Děj skutečně je převážně vyprávěn z pohledu zmenšené Mary, ale její klíčový přínos bude spočívat hlavně v tom, že sama pochází z jiného světa než bytosti, v něž ještě před chvílí nevěřila. Roli „hrdiny“ si mezi sebou rozdělí archetypální dvojice zkušeného mistra a především jeho neposedného žáka – členů elitních bojovníků zvaných „lístci“.


  (photo&video: )

  Články
  reklama