Kryštůfek Robin (2018)

Christopher Robin
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Toby Jones, Ewan McGregor, Chris O'Dowd, Brad Garrett, Hayley Atwell, Mackenzie Crook, Jim Cummings, Peter Capaldi, Roger Ashton-Griffiths, Michael Jenn, Adrian Scarborough, Vivien Bridson, Simon Farnaby, Gareth Mason, Mark Gatiss, Vera Chok, Sophie Okonedo, Paul Chahidi, Ronke Adekoluejo, Bronte Carmichael, Nick Mohammed, Oliver Ford Davies, Ken Nwosu, John Dagleish, Amanda Lawrence, Tristan Sturrock, Rainy Milo, Souad Faress, Matt Berry, Narinder Samra, Clara McGregor, Raj Ghatak


 • Premiéra v ČR: 23. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Kryštůfek Robin je laskavý, hraný dobrodružný film od studia Disney, ve kterém kdysi malý chlapec, jenž si hrával ve Stokorcovém lese se svými plyšovými přáteli, vyrostl a ztratil cestu. A tak se jeho přátelé z dětství musí vypravit do našeho světa a pomoci Kryštůfkovi Robinovi se rozvzpomenout na hravého a milého chlapce, který v něm stále ještě dřímá.

  Dospělý Kryštůfek Robin dře v zaměstnání, kde je přepracovaný, mizerně zaplacený a kde nemá jistou budoucnost. Má sice rodinu, ale práce ho vytěžuje natolik, že mu na ženu a dcerku zbývá jen málo času. Kryštůfek docela zapomněl na své idylické dětství strávené s prostomyslným a mlsným plyšovým medvídkem a jeho kamarády. Když se však s nyní potrhaným a ošuntělým Medvídkem Púem opět setká, jejich přátelství opět vzplane a připomene Kryštůfkovi nekonečné dny dětských radovánek a hrátek, které jako malý chlapec zažíval. Po nešťastné příhodě s Kryštůfkovým kufříkem se Pú se zbytkem party včetně Prasátka, Ijáčka a Tygra vydají ze Stokorcového lesa do Londýna, aby pomohli Kryštůfkovi jeho věci najít… protože nejlepší přátelé si vždycky pomáhají.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Když už není v Hollywoodu dost originálních scénářů, je třeba zabrousit do starších předloh a nechat se jimi inspirovat. Nostalgie totiž vždycky nějaké ty diváky přiláká. A tak během jednoho roku měly premiéru dva snímky se známými hereckými tvářemi, které mají spojitost s pohádkami o Medvídkovi Pú. Zatímco Sbohem, Kryštůfku Robine (s Margot Robbie a Domhnallem Gleesonem) je životopisný snímek o synovi spisovatele A. A. Milnea, jenž byl živoucí předlohou pro hlavního hrdinu pohádky. Tento snímek s Ewanem McGregorem se zabývá otázkou, co by se stalo s onou pohádkovou postavou Kryštůfka Robina, kdyby dospěla a musela řešit běžné problémy: přepracovanost, starost o rodinu a nevděčné zaměstnání.


  (photo&video: )

  Články
  reklama