LEGO® příběh (2014)

The Lego Movie
, , , , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Channing Tatum, Liam Neeson, Morgan Freeman, Jonah Hill, Elizabeth Banks, Chris Pratt, Jake Johnson, Keegan-Michael Key, Cobie Smulders, Dave Franco, Nick Offerman, Will Arnett, Charlie Day, Will Forte, Will Ferrell, Melissa Sturm, Alison Brie, Shaquille O'Neal, Anthony Daniels, David Burrows, Jorma Taccone, Billy Dee Williams, Jadon Sand, Craig Berry, Amanda Farinos, Keith Ferguson, Todd Hansen, Kelly Lafferty, Christopher Miller, Graham Miller, Doug Nicholas, Chris Paluszek, Chris Romano, Leiki Veskimets


 • Premiéra v ČR: 6. 2. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Příběh 3D filmu, natočeného pomocí počítačové animace podle původního scénáře, sleduje osudy Emmeta, obyčejné, pravidel dbalé a dokonale průměrné mini-figurky LEGO, která je omylem považována za nejvýjimečnější osobu, která jediná může zachránit svět. Je odveden do společenstva cizinců, kteří se vydali na velkolepou výpravu proti zlému tyranovi. Emmet je na takovou cestu až k popukání zoufale nepřipraven.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Tvůrci LEGO® příběhu se opravdu v ničem nekrotili a na základě toho vzniklo něco, co názorně ukazuje, že v každém z nás je kousek dítěte. Nechte řády, pravidla a pořádek alespoň na chvíli odpočinout a vrhněte se bezhlavě do bláznivého dobrodružství plného hrdinů, obyčejných postaviček, malířů, basketbalistů a kosmonautů. A pokud budete mít jen trochu možnost, zvolte variantu 3D, stojí to opravdu za to.


  (photo&video: )

  Články
  reklama