Liberace! (2013)

Behind the Candelabra
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Matt Damon, Michael Douglas, David Koechner, Dan Aykroyd, Austin Stowell, Garrett M. Brown, Rob Lowe, Debbie Reynolds, Eric Zuckerman, Bruce Ramsay, Deborah Lacey, Scott Bakula, Eddie Jemison, Randy Lowell, Tom Roach, Shamus Cooley, John Smutny, Jane Morris, Pat Asanti, Casey Kramer, Cheyenne Jackson, Tom Papa, James Kulick, Paul Witten, Susan Todd, Nicky Katt


 • Premiéra v ČR: 18. 7. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Ještě před tím, než tu byl Elvis, Elton John, Madonna a Lady Gaga, tu byl Liberace: klavírní virtuoz, fenomenální bavič a výstřední televizní hvězda. Jeho jméno bylo synonymem extravagance, kýče a výstředního stylu. Okázalým způsobem života žil nejen na jevišti, ale i mimo něj. V létě roku 1977 vstoupil do jeho života mladý Scott Thorson a i navzdory velkému věkovému rozdílu se mezi nimi zrodil tajný milenecký vztah, který trval pět let. Životopisný film Liberace! sleduje vášnivý a dramatický vztah dvou mužů od jejich prvního setkání v Las Vegas až po jejich bolestný rozchod, a to v době, kdy bylo vůbec nemyslitelné přiznat se k homosexuální orientaci. V hlavních rolích se představí Michael Douglas a Matt Damon.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Film Liberace není jen tak obyčejným dílem. Životopisné romantické hudební drama vzniklo na základě autobiografické knihy, kterou napsal Scott Thorson s novinářem Alexem Thorleifsonem. Prvotřídní scénárista Richard LaGravenese a úžasný režisér Steven Soderbergh nás tak vezmou na opulentní výpravu do Las Vegas 70. a 80. let minulého století, kde budeme moci sledovat láskyplné vzplanutí, vážný vztah i dramatický rozchod dvou mužů. Klavírní virtuóz a extravagantní star Valentino Liberace (Michael Douglas) a naivní šestnáctiletý mladíček Scott Thorston (Matt Damon) prožili nejen ve světle reflektorů, ale i ve stínu honosných vil něco, na co ani jeden z nich nadosmrti nezapomene.


  (photo&video: )

  Články
  reklama