Looper (2012)

Looper
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Emily Blunt, Bruce Willis, Joseph Gordon-Levitt, Paul Dano, Jeff Daniels, Frank Brennan, David Jensen, Pierce Gagnon, Garret Dillahunt, Marcus Hester, Noah Segan, Tracie Thoms, Jon Eyez, Piper Perabo, Qing Xu, Nick Gomez, Kevin Stillwell, Thirl Haston, Pierce Cagnon


 • Premiéra v ČR: 11. 10. 2012 ()  Oficiální synopse:
  Přece se nepopravím!

  Loopeři jsou nájemní zabijáci, kteří pracují pro zločineckou organizaci. Jejich úkol je tradiční: osoby, které jsou pro sdružení nějakým způsobem nepohodlné, zastřelí a zbaví se těla. Odměnu za vykonanou práci pak vždy najdou přímo u své oběti. A za svou krvavou práci jsou placeni opravdu velice dobře. Existuje pro ně pouze jediné pravidlo – za žádnou cenu nikdy nesmí nechat svůj cíl utéct. Joe (Joseph Gordon-Levitt) patří mezi loopery, spolehlivě vykonává svou práci a užívá si luxusního, bezstarostného života. A to platí až do chvíle, kdy dostane další zakázku. K jeho velkému překvapení se totiž před jeho připravenou zbraní objeví on sám, jen o něco starší (Bruce Willis). Tato situace se mohla přihodit jedině díky další zvláštnosti této práce – organizace looperům totiž jejich „klienty“ posílá z budoucnosti. Popravované oběti jsou transportovány zpět v čase a to přímo před hlaveň určeného loopera. A Joeovi zbývá jen zlomek vteřiny k zásadnímu rozhodnutí – má zastřelit sám sebe?
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Aby si fanoušci sci-fi užili příběhy o cestování časem, nesmí o nich moc přemýšlet. Samotná postava Bruce Willise v Looperovi je od toho razantně odrazuje. Stvořitel filmu Rian Johnson dal dohromady systém, v němž celkově věci dávají jakýsi smysl, ale stejně vám může připadat, že kauzalita zde funguje na principech magických, nikoliv vědeckých. Smiřte se s tím a užijete si jeden z nejzábavnějších snímků poslední doby!


  (photo&video: )

  Články
  reklama