Machete zabíjí (2013)

Machete Kills
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Michelle Rodriguez, Antonio Banderas, Amber Heard, Jessica Alba, Demián Bichir, Sofía Vergara, Vanessa Hudgens, Charlie Sheen, Danny Trejo, Edward James Olmos, Mel Gibson, Cuba Gooding Jr., Billy Blair, Electra Avellan, Elise Avellan, William Sadler, Lady Gaga, Alexa Vega, Mike Gassaway, Crystal Martinez


 • Premiéra v ČR: 24. 10. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Machete je zpátky a pouští se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Machete zabíjí rozhodně není pro každého a musí se k němu přistupovat s velkým nadhledem. Kulky tu záhadným způsobem míjí svůj cíl, sekáčky jsou chytány za letu vzduchem, elektrický proud už není to, co býval a nad výbavou některých podnikatelek by Austin Powers slintal blahem. Pokud přistoupíte na pravidla hry a vybavíte se „švýcarskou mačetou“ budete spokojeni. Jestliže vám ale vadí pohled na krev a vnitřní orgány, zůstaňte raději doma.


  (photo&video: )

  Články
  reklama