Machři 2 (2013)

Grown Ups 2
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Steve Buscemi, Maya Rudolph, Salma Hayek, Taylor Lautner, Adam Sandler, Maria Bello, Kevin James, David Spade, Chris Rock, Jon Lovitz, Sadie Sandler, Nick Swardson, Halston Sage, Milo Ventimiglia, Tim Meadows, Jackie Sandler, Shaquille O'Neal, Steve Austin, Cameron Boyce, China Anne McClain, Colin Quinn, Alexander Ludwig, Allen Covert, Nadji Jeter, Georgia Engel, Peter Dante, Oliver Hudson, Jake Goldberg, Alexys Nycole Sanchez, April Rose


 • Premiéra v ČR: 15. 8. 2013 ()  Oficiální synopse:
  Hvězdná sestava filmu Machři se vrací (s některými zajímavými novými přírůstky) na filmové plátno. Letní komedie Machři 2 zastihne Lennyho (Adam Sandler) v pohodovém rozpoložení poté, co se s rodinou přestěhoval zpět do městečka, kde on i jeho přátelé vyrostli. Nikdo z nich však netuší, že na dospělé i jejich potomky se řítí nečekané události, které s sebou přináší poslední den školního roku.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  První Machři se snažili jakž takž vyvážit rovnováhu mezi povedenými gagy a opravdu primitivním a nechutným humorem. Machři 2 rozhodně tlačí na pilu razantněji a křehkou hranici překračují více, než starší bráška. Kdyby všechno zábavné, nechutné i trapné bylo nabaleno na aspoň trochu poutavý děj, působil by výsledný efekt méně rozpačitě. Ale i přes to všechno se bezesporu zasmějeme, protože Machři ve své podstatě zkrátka vtipní jsou. Někdo se při sledování pobaví více a jiný méně, jak jsem se na vlastní uši mohla přesvědčit.


  (photo&video: )

  Články
  reklama