Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Mamma Mia! Here We Go Again
, ,

Film


Režie:
 • Hrají: Stellan Skarsgård, Amanda Seyfried, Julie Walters, Meryl Streep, Colin Firth, Dominic Cooper, Andy Garcia, Lily James, Jeremy Irvine, Pierce Brosnan, Christine Baranski, Celia Imrie, Omid Djalili, Togo Igawa, Naoko Mori, Cher, Hugh Skinner, Josh Dylan, Dale Branston, Jessica Keenan Wynn, Alexa Davies, Hélène Cardona, Sonia Dorado, Panos Mouzourakis, Alexandra Ford, Alim Jayda


 • Premiéra v ČR: 19. 7. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Mamma Mia! Největší letní filmová pohoda se vrací. A s ní i nakažlivě lenošivá nálada pohádkového ostrova Kalokairi, nesmrtelná ABBA a herci, kteří si s chutí zopakovali velkolepý řecký mejdan.

  Je to přesně deset let, co muzikál Mamma Mia! zboural kina po celém světě. Jen u nás se na tom „ničení“ podílelo skoro 750 tisíc diváků, kteří od té doby sní věčný sen o pokračování. Sice to trvalo relativně dlouho, zato v pokračování Mamma Mia! Here We Go Again dostanete hned dva příběhy v jednom!

  S tím prvním se vrátíme do časů, kdy byla Donna (Meryl Streep a Lily James) čerstvou absolventkou univerzity, chtěla poznávat svět a netušila, že brzy narazí na tři civilizované mladíky a jeden necivilizovaný řecký ostrov a totálně se jí změní život.

  Druhý příběh se odehrává přesně deset let po událostech prvního dílu, kdy zcestovalejší a moudřejší Sophie (Amanda Seyfried) plánuje velkolepé znovuotevření rodinného hotelu na Kalokairi, na které se samozřejmě sjedou všichni „obvyklí podezřelí“, včetně trojice jejích charismatických tatínků (Pierce Brosnan, Colin Firth a Stellan Skarsgård).

  Oba příběhy se rafinovaně proplétají a propojují písničkami švédského hudebního zázraku jménem ABBA, ať už novými aranžemi kousků, které zazněly už v minulém díle, nebo hity, na něž se předtím nedostalo.

  Benny Anderson, jeden z pilířů skupiny ABBA, se na pokračování podílel jako výkonný producent a slibuje, že pokračování by mělo divákům přivodit stejně nakažlivou náladu, jakou cítili u jedničky. „Jsem moc rád, že se nám vrátili všichni herci, a hlavně že jsme jako mladou verzi Donny obsadili Lily James. Ta holka skvěle zpívá, ale navíc vás hned v první záběru přesvědčí, že tohle je pravá Donna,“ říká Anderson.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Donna, Sophie, Rosie, Tanya a Sky i tři otcové Sam, Harry a Bill jsou zpátky! Celá veselá tlupa se vrátila a s ní i nové postavy jako třeba záhadný Fernando nebo babička Cher. Ti všichni nás opět přenesou na pohádkový řecký ostrov Kalokairi, kde sledujeme dva souběžně odehrávající se příběhy. Ten první se děje v současnosti, kdy Sophie znovu otvírá vylepšený hotel své matky, ale ne všechno jde samozřejmě podle plánů. Druhý příběh se odehrává o skoro třicet let dříve v 80. letech a sleduje osud mladé Donny, její začátky na Kalokairi a to, jak se postupně seznámila s Harrym, Billem a Samem.


  (photo&video: )

  Články
  reklama