Manžel na zkoušku (2018)

Overboard
, , ,

Film


Režie: ,
 • Hrají: Anna Faris, Garry Chalk, Eugenio Derbez, Alyvia Alyn Lind, Eric Keenleyside, John Hannah, Mel Rodriguez, Toby Hargrave, Nils Hognestad, Josh Segarra, Hannah Nordberg, Emily Maddison, Omar Chaparro, Eva Longoria, Swoosie Kurtz, Celeste Ziegler, Stephi Chin-Salvo, Cecilia Suárez, Cynthia Mendez, Mariana Treviño, Tara Erica Moore, Jesús Ochoa, Michael Karl Richards, Payton Lepinski, Angie Larocque, Fernando Luján, Edgar Vivar, Elizabeth Bowen, Edwin Perez


 • Premiéra v ČR: 5. 7. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Osvěžující komedie o rozmazleném, sobeckém a nechutně bohatém playboyi Leovi, který ponížil a nevyplatil Kate za úklid své výletní jachty. Playboy po párty na své jachtě spadne přes palubu a ráno se probudí na pláži se ztrátou paměti. Kate se rozhodne využít ztrátu paměti boháče a dá mu za vyučenou - vyzvedne si ho z nemocnice jako svého manžela.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Recenze

  Recenze:

  Tak zní ve zkratce premisa nové letní americké komedie. Kate pracuje na všech frontách, má několik zaměstnání, připravuje se na těžkou zkoušku na zdravotní sestru a do toho se stará o své tři dcery, jako matka samoživitelka. Jednoho dne se ošklivě rozhádá s Leonardem, zbohatlým a rozmazleným majitelem jachty, na které má uklízet. Když se pak posléze dozvídá, že Leonardo spadl ze své jachty a leží v nemocnici a nic si nepamatuje, rozhodne se využít situace a pěkně se mu pomstít. Ptáte se jak? Předstírá, že je jeho manželkou, odveze ho k sobě domů, narukuje ho do práce a zaúkoluje bezpočtem povinností, aby se naučil, co to znamená něco dělat. A tak začíná kolotoč veselých událostí.


  (photo&video: )

  Články
  reklama