MEG: Monstrum z hlubin (2018)

The Meg
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Jason Statham, Ólafur Darri Ólafsson, Ruby Rose, Bingbing Li, Masi Oka, Vithaya Pansringarm, Robert Taylor, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Jessica McNamee, Yoson An, Page Kennedy, Shuya Sophia Cai, Rob Kipa-Williams, Winston Chao, Glen Levy, Tim Wong


 • Premiéra v ČR: 9. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Hlubinná ponorka, která prováděla průzkum v rámci mezinárodního podmořského programu, byla napadena obrovským tvorem, který byl dosud považován za vyhynulý, a nyní leží na dně nejhlubšího podmořského příkopu v Pacifiku… i s posádkou uvězněnou v poškozené ponorce. S krátícím se časem najme vizionářský čínský oceánograf (Winston Chao) navzdory přání své dcery Suyin (Li Bingbing) zkušeného hlubinného záchranáře Jonase Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku ponorky – i samotný oceán – před nezadržitelnou hrozbou: téměř 29 metrů dlouhým prehistorickým žralokem, známým jako megalodon. Nikoho ani nenapadlo, že před lety se Taylor se tímtéž děsivým tvorem setkal již před lety. Nyní, ve spolupráci se Suyin, musí čelit svému strachu a riskovat vlastní život, aby zachránil všechny členy posádky uvězněné v hlubinách… a ještě jednou se se tváří v tvář setkat s největším vrcholovým predátorem všech dob.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Carcharocles megalodon je vyhynulý druh žraloka, který oceánům panoval před 23 až 2,6 milionem let. Zřejmě v důsledku klimatických změn ale „meg“, predátor, který údajně neměl rovného soupeře a kraloval celému vodnímu světu, vyhynul. Režisér Jon Turteltaub se rozhodl přiživit konspirační teorie tvrdící, že žralok měřící na délku až 18 metrů, jehož zuby mohly při stisku vyvinout i sílu o velikosti 180 tisíc newtonů, může přežívat dodnes. Podařilo se mu natočit snímek, který má potenciál odstartovat zcela novou vlnu shark movies – méně krvavou, zato dvojnásobně děsivou.


  (photo&video: )

  Články
  reklama