Miss Hanoi (2018)

Miss Hanoi
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: David Novotný, Jan Maršál, Ján Jackuliak, Natálie Topinková, Jiří Kocman, Ha Thanh Špetlíková, Miroslav Hruška, Radim Madeja, Miro Mráz, Sofie Viktorová, Marek Grajciar, Jiří Weberschinke, Zdeněk Viktora


 • Premiéra v ČR: 9. 8. 2018 ()  Oficiální synopse:
  V malém příhraničním městě je silná vietnamská komunita. Ve městě byla před čtyřmi lety zavražděna vietnamská dívka HIEN, krátce poté, co vyhrála okresní soutěž krásy. Jejím vrahem byl nezletilý JAN POLANSKÝ. Vrah byl jako nezletilý umístěn do výchovného ústavu, odkud ho po dovršení plnoletosti právě pustili. Krátce poté je nalezen mrtvý.

  Na místo činu přijíždí z okresní kriminálky zkušený vyšetřovatel kapitán KŘÍŽ, který není vůbec nadšený, když dostane k ruce místní policistku vietnamského původu ANH. ANH musí překonávat nejen předsudky těch, kteří nepřijali fakt, že Vietnamka může dělat policistku, ale i tlak ze strany vlastní rodiny, která se také nesmířila s výběrem jejího povolání. Do toho KŘÍŽ navíc zjišťuje, že Anh má až podezřele blízko k rodině oběti.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Rozhovory:  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Kdo má zafixované Vietnamce v Česku jako prodavače ve večerce, bude muset své představy přehodnotit. Mladší generace, která zde vyrůstá celý život, nabízí zajímavý náhled do obou kultur. Nejen tomu se chtěl věnovat režisér Zdeněk Viktora, ale rozhodl se příběh o vietnamské hrdince (v podání Ha Thanh Špetlíkové) zasadit do detektivního příběhu.


  (photo&video: )

  Články
  reklama