Morganovi (2009)

Did You Hear About the Morgans?
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Hugh Grant, Michael Kelly, Sam Elliott, George Aloi, Mary Steenburgen, James P. Anderson, Sarah Jessica Parker, Elisabeth Moss, Vincenzo Amato, Seth Gilliam, Steven Boyer, Dana Ivey, Natalia Klimas, Jesse Liebman, Kevin Brown, Sharon Wilkins, Kim Shaw, Lesse Liebman, David Call, Wilford Brimley, Hristo Hristov, Frosty Lawson, J. Nathan Simmons, Mark Vincent


 • Premiéra v ČR: 4. 2. 2010 ()  Oficiální synopse:
  Komedie Morganovi vypráví příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula a Meryl Morganových (Hugh Grant a Sarah Jessica Parker), jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí: jsou svědky vraždy a stanou se středem zájmu nájemného zabijáka. FBI se je jakožto svědky snaží ochránit a pošle proto Morganovi z jejich milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde je partnerský vztah, který narážel na jistá úskalí, nucen čelit Skalistým horám... leda by se Morganovým v jejich novém životě oproštěném od BlackBerry podařilo trochu zpomalit a znovu probudit vzájemnou vášeň.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Pokud čekáte svěží, romantický film – nedočkáte se. Zápletka je jednoduchá, stokrát ohraná bez špetky nového koření. Některé věci se dají romantickým filmům odpustit a některé ne. Jedním z nejhorších faux-pas filmů tohoto žánru je, když se k sobě ústřední dvojice nehodí. Což se bohužel u Morganových stalo. Mezi Hugh Grantem a Sarah Jessicou Parker to zkrátka nefunguje. Neprobíhá mezi nimi žádná chemie a ani u polibku jim “nevěříte nos mezi očima”. Vztah mezi jejich asistentem a asistentkou má úplně jiné grády.


  (photo&video: )

  Články
  reklama