Nebezpečná laskavost (2018)

A Simple Favor
, , , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Anna Kendrick, Blake Lively, Andrew Rannells, Rupert Friend, Danielle Bourgon, Ian Ho, Joshua Satine, Glenda Braganza, Kelly McCormack, Aparna Nancherla, Jiah Mavji, Ava LaFramboise, Henry Golding, Dustin Milligan, Gia Sandhu, Lila Yee, Zach Smadu, Andrew Moodie, Sugenja Sri, Patti Harrison


 • Premiéra v ČR: 25. 10. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka, se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean. Nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá Vám namíchá režisér Paul Feig.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Po populárních snímcích Zmizelá a Dívka ve vlaku přichází další film na motivy románu, jehož ústředním motivem je pohřešovaná (skoro) hlavní hrdinka. Po jejím osudu pátrá nejlepší kamarádka, která ji ovšem znala jen krátce. Čeká nás spousta zvratů a nikdy si nemůžeme být jisti, zda tu či onu postavu a její motivy opravdu dobře známe. Oproti dvěma zmíněným snímkům je Nebezpečná laskavost výrazně vtipnější a hravější, ale také méně vypilovaná k dokonalosti.


  (photo&video: )

  Články
  reklama