Nekonečná láska (2014)

Endless Love
, , ,

Film

nekonecna_laska_plakat

Režie:
 • Hrají: Bruce Greenwood, Robert Patrick, Alex Pettyfer, Dayo Okeniyi, Joely Richardson, Gabriella Wilde, Emma Rigby, Rhys Wakefield, Patrick Johnson, Anna Enger, Fabianne Therese, Mike Bland, Jake Schultz, Jeff Pope, Zechariah Pierce, Stephanie Northrup, Andrew Masset, Matthew Withers, Alexandra Bartee


 • Premiéra v ČR: 24. 4. 2014 ()  Oficiální synopse:
  Rozluč se s nevinností

  První láska je nezapomenutelná. Připomíná jízdu na horské dráze, kdy člověka ovládají síly, proti nimž je bezmocný. Davidovi a Jade se právě tohle přihodilo. Podle slavného stejnojmenného románu Scotta Spencera vznikla plnokrevná romance, která vám připomene nebo ukáže, jak mocné a magické je období první zamilovanosti. David (Alex Pettyfer) a Jade (Gabriella Wilde) jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje. Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí. Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti. Neuvědomují si přitom, že existují lidé, kteří jim jejich vztah nepřejí a udělají všechno proto, aby ho zničili. Říká se, že láska hory přenáší, ale jsou věci, se kterými si poradit nedokáže. „Chtěli jsme natočit moderní romanci, která bude velmi reálná a uvěřitelná, a přitom bude odkazovat k nesmrtelným romantickým příběhům jako je Romeo a Julie,“ říká producent Josh Schwartz. Tenhle úkol byl obtížný především proto, že nejvíc diváků filmu se bude rekrutovat z řad těch, kteří tímhle úžasným obdobím právě procházejí, nebo ho mají čerstvě za sebou. „Když jsem šla z kina ze svého prvního romantického filmu, strašně jsem se chtěla zamilovat,“ říká režisérka Shana Feste, která si myslí, že Nekonečná láska bude stejně účinkovat na další generaci romantických duší.
  (photo&video: )

  Galerie

  (photo&video: )

  Video

  Trailer:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:
  nekonecna_laska_plakat

  Nechybí tu scéna v dešti i na letišti, zátiší s krbem, kouzelná chatka u jezera ba dokonce balkonek ala Romeo a Julie. Navíc, čím více se blížíme ke konci příběhu, tím jsou romantická klišé okatější. I když se z nás snímek snaží mermomocí vymáčknout zamilovaný úsměv a nějakou tu slzu, není to tak bolestné a nudné, jak by se na první pohled mohlo zdát.


  (photo&video: )

  Články
  reklama