Debbie a její parťačky (2018)

Ocean's 8
, , , ,

Film


Režie:
 • Hrají: Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, James Corden, Dakota Fanning, Richard Armitage, Mindy Kaling, Rihanna, Sandra Bullock, Damian Young, Sarah Paulson, Steven Hauck, Brian Anthony Wilson, Griffin Dunne, Richard Robichaux, Charlotte Kirk, Deidre Goodwin, Daniella Rabbani, Brian J. Carter, Gemma Forbes, Katherine Hozier-Adams, Francesca Calo, Midori Francis, Elliott Gould, Sas Goldberg, David Gibson, Awkwafina, Will Stephen, Timothy Woods, Talia Cuomo, Charles Prendergast, Alexander Blaise, Gideon Glick, James Hindman, Mary Louise Wilson, Marlo Thomas


 • Premiéra v ČR: 7. 6. 2018 ()  Oficiální synopse:
  Hvězdně obsazený film volně navazující na legendární sérii Dannyho parťáci. Debbie a její tým mají smělý plán loupeže, kterou se chystají provést na velkolepé kostýmní gala přehlídce celebrit v newyorském Metropolitním muzeu.
  (photo&video: )

  Galerie

  Galerie:
  (photo&video: )

  Video

  Trailer:


  Trailer 1:

  (photo&video: )

  Komentáře

  Komentáře k filmu:

  Komentovat

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


  Recenze

  Recenze:

  Před sedmnácti lety byl z věznice v New Jersey propuštěn Danny Ocean, aby nás následně dvě hodiny bavil sérií kriminálních činů. Snímku se dostalo dalších dvou pokračování, i tak ale režisér Gary Ross usoudil, že téma ještě nemusí být vyčerpané a na vzpomínce na Dannyho parťáky vybudoval Debbie a její parťačky. Koncept rozeznáme okamžitě, Debbie Ocean (Sandra Bullock) vychází po pěti letech z věznice, ve které měla čas naplánovat dokonalý zločin. Stačí už jen sehnat tým geniálních a okouzlujících kriminálnic a může vyrazit. Dámy chtějí ukrást šperk v hodnotě 150 milionů dolarů.


  (photo&video: )

  Články
  reklama